Dnes bychom vám rádi představili velmi mladou značku ze světa šperků a drahých kamenů. Co je na ní jiného a čím se liší od těch ostatních na trhu? Adon je vůbec první značkou na světě, která kombinuje diamanty s dalším, ještě krásnějším drahokamem, a to konkrétně s drahokamem Amora.  

Adongold

Důvod, proč je Adon zajímavým nováčkem na trhu, je spojen právě se samotným drahokamem Amora, který měl svou světovou premiéru teprve roce 2014 (evropská premiéra 6/2014, česká premiéra 10/2014). Tato výjimečná kombinace je určena pro náročné zákazníky, kteří chtějí zcela něco výjimečného, jedinečného a doslova a do písmene rádi oslňují své okolí.

Adon v současné době nabízí dvě kolekce šperků, pojďme si je představit blíže:

Moissanity kolekce – šperky z této kolekce jsou osazené  moissanity od amerického výrobce Charles&Colvard, který je světovou špičkou a vůdčí společností ve výrobě těchto drahokamů. Moissanity jsou cenově dostupnou alternativou, která se již zcela běžně prodává v každém americkém zlatnictví, zatímco český trh, potažmo i evropský trh v tomto směru stále ještě spí. Nenechte se oklamat nabídkou černých „moissanitů“ a podobných produktů, které se za moissanity vydávají, ale nemají jejich garantované vlastnosti. Pochází především z asijských trhů, Turecka a Indie.

Universe kolekceAmora drahokam s diamanty, kdy Amora tvoří centrální drahokam s brilianty na šíně prstenu (po stranách). Zákazník si tak kupuje briliantový prsten s Amorou, který stojí zlomek ceny toho, co by stál stejný prsten osazený diamantem se stejnými vlastnostmi, především barvou, čistotou a výbrusem.

Šperky značky Adon tedy vyplňují mezeru na trhu, na němž si zákazník může do svých šperků osadit bud zirkon, nebo diamanty. Zirkon je otázkou pár korun a poměrně snadno se poškrábe, zatímco diamanty jsou drahé a asi bude lepší je mít zamčené na bezpečném místě. Z toho všeho vyplývá, že Adon je tou pravou značkou, která vám přináší generační šperky pro každodenní nošení a hlavně pro radost.

Tak, už víte co na Vánoce?

www.amora-gems.com – Oficiální eshop s drahomem Amora a šperky ADON
www.moissanite-jewellery.com – Oficiální eshop s drahomem Moissanite a šperky ADON
www.adonjewellery.com – Oficiální web a prezentace kolekce ADON Jewellery

Written by Tomáš Hrách