Už vás nebaví uzavřené tělocvičny? Přijďte si zacvičit yogu na nově otevřený Kayak Beach Bar na Náplavku, a to do konce léta s ROXY zcela zdarma. Každé úterý, středu a pátek na vás bude čekat Magda. Na vlnách vinyasy, která přirozeně spojuje dech a pohyb, s vámi propluje letošním létem. Lekce jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé a až dokonce srpna jsou zdarma.BEN_1

Kayak Beach bar je historicky první sportoviště na vodě. KayakBeachBarOpening_11Na multifunkčním sportovním pontonu s kapacitou až pro 140 lidí, za jehož vznikem stojí i mistr světa a olympijský medailista Vavřinec Hradilek, je pro návštěvníky připraven písečný kurt na beach volejbal, jógu nebo pétanque. Součástí zařízení je i půjčovna paddlebordů a sea kajaků včetně projížďky s výkladem.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Nově jsou otevřeny lekce paddle board yogy se zakladatelkou a spolumajitelkou pražského studia Karma Yoga Veronikou. Paddle board jóga je horkým adeptem na to, stát se hitem letošního léta, kombinuje totiž balanční cvičení, kterého je docíleno při pohybu paddle boardu na vodě, s jógou. Kayak Beach Bar, kde se lekce každé pátky a soboty konají, je v tuto chvíli jediným místem, kde lze na Vltavě tento originální druh jógy cvičit.

 www.kayakbeachbar.cz

Rezervace na: http://www.kayakbeachbar.cz/rezervace

 

 

Roxy yoga v Kajak Baru

Hitem léta je riveryoga
Hitem léta je riveryoga
V Kayak Baru si můžete dát i plážový volejbal
V Kayak Baru si můžete dát i plážový volejbal
 

Written by Jana Veselá