Společnost Rituals… byla založena Raymondem Cloostermanem v roce 2000 a byla první značkou na světě, která uvedla kombinaci luxusní domácí a tělové kosmetiky. Filozofie je prostá: Štěstí a spokojenost spočívá v radostném prožívání přítomného okamžiku, najdeme ho často v maličkostech, v tom, že si užíváme chvíle „tady a teď“.

Rituals.cz_Ayurveda_image 2

Vyvíjí vysoce kvalitní produkty k obohacení těla i duše: luxusní produkty od kosmetiky určené pro péči o tělo a pleť, po vonné svíčky, parfémy a čaje. Tyto produkty vám pomohou právě tento pocit navodit, zastavte se a proměňte obvyklou rutinu v příjemný okamžik naplněný radostí. Užijte a prožijte si svou koupel, šálek čaje, mytí nádobí, dopřejte si malý luxus při běžných každodenních činnostech a proměňte je v kouzelné rituály plné pohody.

Rituals.cz_Skincare_pece o plet, ilustr.

 

Autentické východní rituály
Všechny produkty Rituals… jsou inspirovány autentickými východními rituály. Rituál z parních lázní hammam nebo každoroční vítání květů Sakury v Japonsku, to je jen pár příkladů z dlouhé řady krásných tradic, kterými se inspirovali. Pro značku je důležitá
dokonalá vůně. Proto také při tvorbě svých jedinečných, exkluzivních a jemných vůní spolupracují jen s těmi nejlepšími tvůrci parfémů na světě.

Netestováno na zvířatech
Rituals… podporují holandskou Společnost pro nahrazení testování na zvířatech. Výrobky nejsou testovány na zvířatech, nýbrž na nadšených dobrovolnících z řad lidského rodu.Všechny Rituals… produkty jsou testovány předními dermatology.  Sortiment je také vhodný pro vegetariány.

Rituals.cz_Skincare_zpevnujici rada, ilustr.
Rituals… se zaměřují na náročné zákazníky, kteří mají vysoké požadavky, pokud jde o osobní péči, a kterým navíc záleží na druhých a na životním prostředí. Není tedy překvapivé, že stejné požadavky kladou i sami na své produkty a služby. Používají přírodní přísady z obnovitelných zdrojů. Pokud příroda něco nemůže poskytnout, používají neškodlivé alternativy. Pro balení produktů je co nejvíce využíváno dřevo z obnovitelných zdrojů, FSC-certifikovaný papír a karton a sklo. Pro udržení co nejmenší uhlíkové stopy se soustředí co nejvíce výroby do Evropy.

Sociální odpovědnost
Další věcí, kterou Rituals… pokládají za důležitou, jsou pozitivní změny ve společnosti prostřednictvím sociální angažovanosti. Jako prosperující společnost cítí potřebu pomoci těm méně šťastným. Proto se snažili najít projekt, který se bude nejlépe slučovat s filosofií Rituals… a po pečlivém výběru zvítězil projekt „Tiny Miracles Foundation“, který se zaměřuje na pomoc předčasně narozeným dětem a jejich rodinám.

 

www.rituals.cz

Written by Jana Veselá