Unikátní konzole PlayStation 4 je k vidění na Czech Design Week!

Slovo design ve spojitosti se značkou PlayStation dostává aktuálně další rozměr. Řeč je o unikátní herní konzoli PlayStation 4 posázené šesti tisíci českými křišťály PRECIOSA a padesáti plátky čtyřiadvacetikarátového zlata. Exkluzivní záležitost, kterou ocení nejen milovníci designu, ale jistě i hráči a fanoušci herních konzolí, je k vidění po celý týden na Czech Design Week jaro 2017.

 

„Jedná se o historicky první a zcela jedinečnou spolupráci mezi českým zastoupením značky PlayStation, tuzemským výrobcem křišťálových šperků PRECIOSA a organizátory Czech Design Week. Nic podobného fanoušci designu a herního světa v České republice ještě nikdy vidět nemohli,“ těší PR & Event Managera PlayStation Czech Republic and Slovakia Víta Řezníčka.

Kompletní umělecké „vymazlení“ PlayStation 4 křišťály a zlatem je dílem společnosti PRECIOSA. „Jedná se o instalaci, která je unikátní pro všechny zapojené společnosti a jejíž hodnota se ani nedá vyčíslit. Hodnotě díla proto odpovídají i vysoká bezpečnostní opatření,“ uvedl Karel Páral, ředitel rozvoje obchodu a marketingu společnosti PRECIOSA. O bezpečnost při převozu křišťálové konzole z Jablonce nad Nisou se postarala bezpečnostní agentura, na místě pak PlayStation 4 střeží hned několik kamer a samozřejmostí je i kvalitní pojištění.

To ale není vše, na co se fanoušci PlayStationu mohou při návštěvě Czech Design Weeku těšit. K vyzkoušení je totiž do čtvrtka několik připravených konzolí PlayStation 4 s řadou her a rovněž souprava virtuální reality PlayStation VR. Ta nedávno zabodovala i na poli designu, když získala ocenění iF Gold Award za produktový design.

Pražský Czech Design Week jaro 2017 můžete navštívit až do neděle 14. května na adrese Národní 36. Více na www.czechdesignweek.cz

Written by Trendy Age