Od dosažení určitého věku bývá ranní pohled do zrcadla méně povzbudivý, než bychom si mohli přát. Každý – nebo snad především každá? – by chtěl zastavit čas, případně jej vrátit zase o kousek zpět. V tomto boji nejsme úplně sami, existují účinní a spolehlivý pomocníci, o které se můžeme opřít.

 

1 copy

Cena 14 950 Kč, www.sisley.cz

V roce 2009 Sisley vyvinula krém Supremÿa at Night,  antiaging péči, která dovede poskytnout viditelné omlazení a oživení pleti. O čtyři roky později přišel na svět oční krém Supremÿa Yeux at Night, který viditelně transformuje oční oblast a soustředí se na tmavé kruhy pod očima, otoky či vrásky od smíchu. A v tomto roce Sisley představila výjimečnou antiaging péči Supremÿa Baume zachycující všechny zmíněné schopnosti najednou – a prezentované v nové broušené skleničce.

Každou noc tento krém vyrovnává poškození pleti způsobené během dne a připravuje ji na další boj s vnějšími vlivy. Její unikátní složení obsahuje směs silně aktivních složek v delikátně jemné, bohaté, pevné krémové konzistenci, která ovine pleť a obklopí jí jemností.

 

Inlight_kruhy_otoky_oci_complet

Cena 2050 Kč, www.biorganica.cz

Britská 100% bio kosmetika Inlight představuje svoji novinku – speciální bio balzám na otoky a kruhy pod očima. Všechny ingredience, které tento účinný balzám obsahuje, byly pečlivě vybrány kvůli svým mimořádným zklidňujícím a regeneračním účinkům. Stres, únava či špatné stravovací návyky se často podepisují na citlivé pokožce okolo očí v podobě tmavých kruhů či otoků.

Bio balzám Inlight na otoky a kruhy pod očima obsahuje unikátní směs výtažků z mnoha blahodárných bylin a rostlinných olejů a je proto doslova nabitý antioxidanty a látkami podporujícími tvorbu kolagenu. Díky nové receptuře balzámu dochází k odvádění toxinů zadržovaných v očním okolí, k prokrvení postižené pokožky, k jejímu zklidnění a zpevnění.

Medik8 Retinol 3 TR

Cena 870 Kč, www.medaprex.cz

 

Noční vitamínové sérum Retinol – 3 TR britské kosmetické značky MEDIK8 podporuje tvorbu kolagenu a elastinu, čímž vyhlazuje jemné vrásky a rýhy. Retinol – čistá forma vitaminu A – představuje již dlouhou dobu lékaři doporučovanou zbraň proti vráskám. Retinol 3 TR představuje rychle vstřebatelné vysoce stabilní noční sérum s obsahem 0,3 % vitamínu A (čistého all-trans retinolu). Přestože se jedná o vysokou koncentraci retinolu, je pro pokožku Retinol 3 TR naprosto bezpečný, a to díky unikátní patentované technologii zapouzdření aktivní látky.

Díky ní dochází k uvolňování účinku postupně po dobu několika hodin, což zajišťuje nejenom efektivní redukci vrásek, ale také naprostou bezpečnost bez vzniku nežádoucího podráždění. Nenahraditelný antioxidant vitamín E (Tokoferol) ještě umocňuje účinek renitolu, stimuluje produkci kolagenu a zvyšuje hladinu kyseliny hyaluronové.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Cena 1090 Kč, www.lasultanedesaba.cz

Jeho působením jsou projevy stárnutí – drobné vrásky, rýhy či povadlá kůže – potlačeny, pokožka hydratovaná a navíc ochráněna před volnými radikály. Oba vitamíny jsou uloženy v jojobovém oleji, který patří mezi nejlepší konzervanty, čímž je dlouhodobě zachována jejich maximální účinnost.

 

Micelární voda La Sultane de Saba je svěží květinová voda z květů pomeranče, která díky svým změkčujícím účinkům zajistí dokonalé odlíčení pleti včetně očí a rtů, a to bez podráždění či poškození pokožky. Micelární voda La Sultane de Saba vyčistí veškeré nečistoty zatímco respektuje i tu nejcitlivější pleť, má zároveň vyživující a zpevňující účinky.

Micely jsou aktivní částice ve vodním roztoku, které ve styku s pokožkou na sebe váží nečistoty. Micely navíc fungují, aniž by bylo nutné na pleť vyvinout tlak. Tato voda se aplikujte pomocí kosmetických tamponů na celý obličej, oči a rty. Pokud chcete dosáhnout dokonalého účinku, ideální kombinací je použití ráno a večer s pleťovou vodou Elixír de la Mariée.

 

 

Written by Jana Veselá