Podzimní mlhy a sychravé počasí na sebe nenechá už dlouho čekat, a tak stále častěji se budeme zahřívat s šálkem dobrého čaje. Zkuste tentokrát vybočit z běžných kolejích a sáhnout po některé z originálních směsí z Čajové zahrady.

 

Vyberte si třeba některou z kvalitních speciálních směsí s ochrannou známkou Great Tea Garden. Sáhněte například po směsi Rakytník & Bílá čokoláda. Tato zajímavá kombinace bude skvěle chutnat k některému z dezertů. Pod názvem Vánoční mandlese skrývá ochucený zelený čaj s kousky pražených mandlí, které dodávají směsi sváteční ráz a neobvyklou lahodnou chuť. Anebo vsaďte na tradičnější chutě s čaji Perníková chaloupka, Jablko & Skořice či Pečené jablko.

 

 

 

Máte-li doma čajového nadšence, obdarujte ho vzácným balíčkem. Zvolte některý z létajících čajů, což jsou čaje z první jarní sklizně letošního roku, které se kvůli zachování čerstvosti dopravují letecky bezprostředně po sběru. Sáhněte po žlutém čaji, který směl ve staré Číně ochutnávat jen císař, jehož barvou byla barva žlutá. Nebo si vyberte některý ze zdraví prospěšných Ájurvédských Yogi čajů. Dopřejte si radost z japonského čajového obřadu a věnujte svým blízkým krásnou japonskou litinovou konvici, která přečká generace. Vybírat můžete též z čajových souprav, dóz, hrnků, kalabas, lopatek na čaj, plakátů s čajovou tématikou, sítek, speciálních sladidel, sladkostí, teploměrů a dalších radostí pro každého milovníka čaje. A pokud si nevíte rady, k dispozici je dárkový poukaz.

Dříve, než se pustíte do nakupování vánočních dárků, dopřejte si porci síly do podzimních plískanic. Vyberte si zelený ochucený čaj Zázvor & citron  nebo Zázvor & eukalyptus, speciální směs Bolavý krkči kvalitní bylinný čaj Nana Máta.

Ale nezapomeňte také na doušek Čaje štěstí!

http://www.cajova-zahrada.cz

Written by Trendy Age