Stresují vás při cestě do Prahy problémy? Máme  pro vás jednoduché, rychlé a  levné řešení! Nabízíme parkování v řadě garáží po celé Praze, a to jak v  historickém  centru, tak i na okraji města. Záleží jen na vás, kterou část  Prahy si  si vyberete. 

Své místo si můžete rezervovat z domova. Na telefonu, tabletu nebo počítači zadáte, kdy a kde chcete parkovat, a zobrazí se Vám volná místa a zároveň i cena. Rezervace a platba Vám pak nezabere více než 2 minuty. Po příjezdu Vám garáž otevře recepce nebo ji jednoduše otevřete  ze svého mobilu. Minimální délka rezervace je 12 hodin a cena závisí na zvolené lokalitě.

MR.PARKIT odměňuje také své věrné zákazníky. Za každé 3 odparkované rezervace získáte tankovací kartu CCS Bonus+ v hodnotě 200 Kč.

Pokud jste majitelem elektromobilu, jistě vás potěší, že v garáži Španělská na Vinohradech je k dispozici i několik dobíječek, díky kterým můžete nabít váš vůz přímo v centru Prahy.  Dobíjení je pro klienty s rezervací parkování zdarma.

Další zajímavou službou, kterou MR.PARKIT nabízí, je kurz parkování. Po absolvování 2 hodinového kurzu se pro vás stane parkování požitkem.

Více na: www.mrparkit.com

Written by Trendy Age