I když to v tuto chvíli vypadá, že zima převálcovala jaro a vyhrává na celé čáře, většina z nás je už naladěná na sluníčko a hezké počasí. A na něj se připravili i třeba na Dolní Moravě, ve wellness hotelu Vista. Jestliže tedy spřádáte plány, kam během dubna vyrazit, tento tip je přesně pro vás.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERARelax & sport resort Dolní Morava je na jaro skvěle připraven. Pronajměte si hezký pokoj a přes den třeba vyrazíte do přírody. Můžete si naplánovat pěší túru nebo výlet na horském kole. Pokocháte se krásou českých hor a nadýcháte se čerstvého jarního vzduchu. Pokud rádi zkoušíte nové věci, můžete si půjčit terénní vozítka Segway, užít si trochu adrenalinu na horské dráze nebo vyzkoušet třeba Disk golf. Možností je nepřeberné množství. Ale co by to bylo za odpočinek bez dobrého jídla a pití? Ochutnejte něco z lokální kuchyně a na baru si nechte namíchat oblíbený drink.

Na dovolené si nezapomeňte naordinovat aspoň jeden volný den. Takový, kdy Dolní Morava_Wellness - bazenvstanete bez budíku, vychutnáte si dlouhou snídani, zaplavete si v bazénu a objednáte se na skvělou masáž. Nebo si užijete vířivku, finskou saunu či parní lázeň ve Wellness světě. Tým Relax & sport resortu Dolní Morava pro vás na celý rok chystá spoustu zábavných akcí a tematických víkendů. Přijeďte sem třeba na Čarodějnice! Určitě nebudete zklamaní. Resort je ideální destinací pro partu kamarádů, na výlet ve dvou i pro celé rodiny.

Před odjezdem si nezapomeňte vyřídit Resort Card, se kterou budete mít spoustu slev, dárečků a dalších výhod od jara do zimy. Podrobnosti o Resort Card najdete spolu s možnostmi ubytování, stravování, vnitřních i venkovních aktivit a akcí na www.dolnimorava.cz.

 

Jaro na Dolní Moravě

Na Dolní Moravě najdete ideální cyklistický terén
Na Dolní Moravě najdete ideální cyklistický terén
Wellness hotel Vista poskytuje pohodlné zázemí
Wellness hotel Vista poskytuje pohodlné zázemí
Nenechte si ujít noční saunování
Nenechte si ujít noční saunování
Pohled z terasy hotelového pokoje
Pohled z terasy hotelového pokoje
Vyřádit se můžete i na bobové dráze
Vyřádit se můžete i na bobové dráze

Written by Kateřina Novotná