Polar, průkopník na poli sportovní a rekondiční technologie, světový výrobce sporttesterů a dalších praktických doplňků pro sportovce, představuje nový personalizovaný program pro běžce. Ocení jej zkušení běžci, kteří se systematicky připravují na závody, i začátečníci, jejichž metou je uběhnout v tréninku nebo závodě určitou vzdálenost, postupně zlepšovat výkon a především si užívat radost z pohybu.

active-loop2-image

Program je zdarma ke stažení na www.polar.com. Nezáleží na tom, zda se rozhodnete uběhnout 5 km, 10 km, půlmaraton nebo maraton. Stačí jen zadat vybraný cíl a nový běžecký program Polar vám připraví osobní tréninkový plán v délce několika týdnů až měsíců, na míru vaší fyzické zdatnosti. Přesný, motivující, spolehlivý. Nyní máte osobního kouče kdykoliv k dispozici – má „live“ přehled o průběhu tréninku, jeho intenzitu přizpůsobuje vaší aktuální kondici, sleduje tepovou frekvenci, zaznamenává všechny výkony, pravidelně vyhodnocuje pokroky, pro zpestření doporučí další vhodné pohybové aktivity a ví, kdy si potřebujete odpočinout. Součástí programu jsou instruktážní videa s doplňkovým silovým cvičením, core-tréninkem na zpevnění středu těla. Nový běžecký program Polar je výsledkem dlouhého vývoje na základě systematického sběru dat od koncových uživatelů, spolupráce s interními a externími experty v čele s úspěšným trenérem běhu a triatlonu Brendonem Downeyem. K dispozici je všem uživatelům aplikace Polar Flow (pro PC a chytré telefony – Android i iOS), ideální pro sportesttestery Polar M400, V800, A360 a A300, kompatibilní je i s modely Loop a Loop 2.

polar-a360-ohr-whitesSporttester Polar A300 navazuje na úspěchy předcházejících modelů a přináší ještě sofistikovanější funkce, především možnost sledování pohybové aktivity na bázi 24/7 – tedy 24 hodin denně sedm dní v týdnu. Je navržen a vyroben na míru fitness nadšencům, ať už se rozhodnou zdolat jakékoliv výzvy či limity. Na výběr je šest atraktivních barev, silikonový pásek se dá lehce měnit a náhradní pásky je možné zakoupit zvlášť. Model A300 je voděodolný a vydrží nabitý až 4 týdny. Nabízí spoustu způsobů, jak sledovat každodenní činnosti: měří aktivně strávený čas, počítá kroky, ušlou vzdálenost, čas kdy spíte, dokonce ukáže, zda byl spánek vydatný či naopak nepříliš kvalitní. Funkce Activity Benefit mapuje všechny aktivity, které jste během dne vykonali, a spočítá, jak velký vliv měly na vaši kondici.

Written by Jakub Machač