Pro zdravý život potřebujeme jíst potraviny ze zdravých zdrojů! Této zásady se drží i operní pěvkyně Pavlína Senič. Koncertuje, natočila nové CD, vystupuje s triem Opera Divas, vyučuje a významnou část svého času věnuje také neziskové organizaci, jejíž je spoluzakladatelkou. A samozřejmě se věnuje rodině a především své dcerce Liliance.

Kde bere na to sílu, aby to vše zvládla? Pavlína Senič je vegetariánka a jednoznačně dává přednost čerstvým potravinám z ověřených zdrojů. Není tedy divu, že se cítila jako v sedmém nebi, když se zúčastnila ochutnávky sýrů a mléčných výrobků z podhorské oblasti CHKO Bílé Karpaty z ekofarmy Javorník a italských pochutin.

 

Nechybělo čerstvé ovoce a ani zelenina z  regionu Apulie, které dovezla Italská domácnost. Neustále při ochutnávce jen opakovala: „To je vynikající…, nic lepšího jsem nejedla,“ ale to ostatně vyjadřovali všichni přítomní. Na stolech se nenašlo snad nic, co by někomu z přítomných nechutnalo. Takže budete-li přemýšlet nad zdravými zdroji potravin pro vaši domácnost, rozhodně dejte přednost zdrojům, které znáte.

 

http://www.italska-domacnost.cz

http://www.ekofarmajavornik.cz

Written by Trendy Age