Dámské boty bývají přehlídkou ladnosti a stylu. O pohodlí ovšem nebývá řeč. Snad každá žena v životě slyšela větu, že pro krásu se musí trpět. To však naštěstí není případ elegantních polobotek Wittchen, které se hodí na cestu do práce, na rande i na procházku s kamarádku. Nazujte mokasíny, v nichž můžete běhat celý den.

Nemusíte být milovnice konzervativní módy, abyste si užila radost z polobotek Wittchen. Vyberte si například kousek s klasickým střihem v pudrové barvě, avšak na silnější podrážce a ozdobený trendy řetízkem.

 

Pokud toužíte po něčem trochu víc sexy, nazujte se do modelu inspirovaného tanečními střevíci, který kombinuje lakovanou kůži a průhlednou puntíkovanou látku. Boty z přírodní kůže s hadím vzorem jsou symbolem luxusního pohodlí. Hodí se pro každou ženu, která ví, že za to stojí. Pozornost na sebe zaručeně strhnou také kožené boty ve zlatém provedení. Na své si však přijdou i milovnice střídmější klasiky. Černé a béžové mokasíny se hodí k džínám, sukním i ke kostýmku.

 

Dopřejte si na podzim klasiku a pohodlí bez ústupku ze stylu. Vyberte si své nové polobotky v pěti obchodech Wittchen v Praze (Arkády Pankrác, Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Pop Up Store) a v Brně (Galerie Vaňkovka) nebo si je prohlédněte v e-shopu na www.wittchen.cz.

Written by Kateřina Novotná