Oranžová barva je spojovaná s oslavou života, s radostí, hojností, navozuje pocit klidu a vyrovnanosti. Proto by neměla chybět v našem šatníku. Pokud je na vás však oranžový outfit příliš, sáhněte po doplňku, který vám dodá tu správnou barevnou energii.

Vyberte si kabelku či tašku Wittchen v některém z mnoha oranžových tónů. Od jasně zářivé oranžové až po tlumenou cihlovou, produkty Wittchen skvěle doladí váš osobní styl.

Pro ty, kteří rádi atakují zažité konvence, je tu pomerančově oranžová ledvinka z lícové usně. Nosit ji můžete kolem pasu nebo jako crossbody tašku.

 

 

 

Zvolte nadčasovou tlumeně oranžovou kabelku v módním obdélníkovém tvaru nebo klasickou kabelku do ruky, pokud se rádi držíte svého stylu. A nebo svůj outfit dolaďte některou z tašek v cihlové barvě, která je nadčasová a hodí se k ostatním zemitým tónům.

Najděte svou oblíbenou oranžovou variantu! Produkty si můžete vybrat jednom z pěti obchodů Wittchen v Praze (Arkády Pankrác, Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Atrium Flora, Galerie Harfa) a v Brně (Galerie Vaňkovka) nebo online v e-shopu na www.wittchen.cz.

Written by Jana Veselá