Za hranicemi Česka je to už běžná věc. Nejen u moře, ale třeba i při lyžování v Alpách se vyplatí vybrat si pobyt s programem All inclusive. Od jara letošního roku však tuto možnost budou nabízet i čtyři české hotely v krkonošském centru Špindlerův Mlýn. A tak zanedlouho už i zde budete moci nechat během dovolené peněženku na pokoji a vyrazit do města pouze s náramkem na ruce.

 V programu All inclusive se spojily čtyři hotely: Špindlerova bouda, Olympie, Adam a Palace Club, a restaurace s barem v centru města. A jak to bude probíhat v praxi?

 

B°lÏ most (2)Snídani si dáte ve svém hotelu, který jste si vybrali jako základnu. Oběd si můžete zvolit ze tří variant: najíte se ve svém hotelu, nebo v některém z dalších tří patřících do řetězce či v restauraci v centru, a pokud se chystáte na celodenní výlet, dostanete balíček s sebou. Večeře – čtyřchodové servírované menu – bude opět připravena na domovském hotelu. Oblíbenou součástí programů all inclusive bývá neomezená konzumace nápojů – a ani ve Špindlu to není jinak. Od 11 hodin do 21.30 si můžete dopřát, na co máte chuť. V nabídce nechybí samozřejmě nealko, patří tam i italská vína, populární prosecco, becherovka a různé „panáky“ a také míchané nápoje.

Tento program se netýká jen jídla a pití, zahrnuje i nejrůznější aktivity, které dovedou naplnit čas a strávit tak super dovolenou. Podle typu zvoleného programu máte k dispozici třeba horské kolo, koloběžku, vstup do sportcentra, lukostřelbu a další. Hosté, kteří si zakoupí svou dovolenou v hotelech s tímto programem a naplánují si navštívit další sportovní či nesportovní atrakce, restaurace a jiná zařízení, obdrží i slevovou kartu MAX card, která bude šetřit peníze na každém kroku nejen ve Špindlerově Mlýně, ale i v Harrachově.

IMG_3746

All inclusive program si můžete vychutnat v hotelech ADAM a OLYMPIE umístěných v malebném údolí Svatého Petra, dále v hotelu PALACE CLUB umístěného nad centrem města a v hotelu ŠPINDLEROVA BOUDA, který je situován na vrcholcích Krkonoš a k jehož parkovišti vede ve výšce 1208 m.n.m. jediná cesta vedoucí Národním parkem, po které mohou všichni hosté těchto hotelů vyjet na výlet svým osobním autem. Povolení k vjezdu vydá každá recepce hotelu 1x  až  2x za pobyt, podle délky pobytu.

Největší výhodou zakoupení vaší dovolené v těchto All inclusive hotelech je možnost využít celý program All inclusive i mimo vybraný hotel, a to v restauraci s velkou letní terasou umístěné v srdci Špindlerova Mlýna (kromě snídaně a večeře). Hosté, kteří si zakoupí svou dovolenou „Spindl All inclusive“, již nemusí ve Špindlerově Mlýně a okolí utratit nic, a to ani při večerní návštěvě centra města. V restauraci s barem a se skvělou muzikou od 18 do 21.30 dostanete vše, co program All inclusive obsahuje i mimo váš hotel.

Program All inclusive se rozjíždí právě nyní, od půlky března jej můžete vyzkoušet na Špindlerově boudě, od 1. května již v celém rozsahu ve všech zapojených hotelech i restauracích.

www.spindlallinclusive.cz

 

Spindl all inclusive

Špindlerovka je ideální základna pro hřebenové túry
Špindlerovka je ideální základna pro hřebenové túry
Bílý most přes Labe v centru města
Bílý most přes Labe v centru města
Lukostřelba je v balíčku All inclusive zahrnuta také
Lukostřelba je v balíčku All inclusive zahrnuta také
Na hřebenech Krkonoš
Na hřebenech Krkonoš
Pohled z ptačí perspektivy
Pohled z ptačí perspektivy
Pokud se vydáte v březnu na Špindlerovku, naskytne se vám nádherný zasněžený výhled
Pokud se vydáte v březnu na Špindlerovku, naskytne se vám nádherný zasněžený výhled
Večerní zastavení
Večerní zastavení
Jarní lyžování při západu slunce
Jarní lyžování při západu slunce
Pohled na Špindlerovku z dálky, sníh zde vydrží hodně dlouho
Pohled na Špindlerovku z dálky, sníh zde vydrží hodně dlouho

 

 

Written by Kateřina Novotná