Pokud ještě nevíte, jak strávíte Vánoce, kde seženete kapra, hezký stromeček a jestli stihnete uklidit a napéct cukroví, zkuste to letos celé trochu jinak. Sbalte celou rodinu a vyrazte na hory.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Využijte třeba výhodný vánoční balíček Wellness hotelu Vista. Ten obsahuje ubytování, snídaně, večeře, sváteční štědrovečerní večeři, vánoční animační program pro děti, vstup na Stezku v oblacích, 50% slevu na skipasy, dáreček pro děti, welcome drinky a spoustu dalších milých pozorností.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vybrat si můžete mezi třídenním a čtyřdenním balíčkem.

dolni-morava_bombardino-2Za takovou dobu určitě stihnete i lyžování nebo snowboarding. Nedostatku sněhu se bát nemusíte, v případě nepřízně počasí je na Dolní Moravě výkonný zasněžovací systém na všech tratích.

Za návštěvu určitě stojí u nás i v zahraničí oblíbené Adventure nights. V Česku na ně narazíte ale jen na Dolní Moravě. Začínají každou sobotu ve 20 hodin a je to nezapomenutelná noční show, kde uvidíte instruktory při freestyle exhibicích, žongléry s ohněm a laserovými efekty a roztančené rolby zkušených rolbařů. K Adventure nights patří i celodenní program se soutěžemi pro děti i dospělé a happy hours na vybrané drinky.

A two week trip up to the Meadows and Sentry Lodges with Eric Hjorleifson, Zack Giffin, Kye Peterson, Adraon Buck along with the Sweetgrass Productions Crew

Na horách se samozřejmě těšte i na nejširší sjezdové tratě v Jeseníkách včetně profesionální lyžařské školy a více než 50 km upravených běžeckých tratí. Letos se můžete s dětmi vyřádit i v rozšířeném dětském skiparku. Nebo zkuste sáňky, boby, výlety na sněžnicích nebo adrenalinovou cross dráhu. Adrenalin zažijete i na tzv. Fun Line. To je netradiční trať pro lyžaře i snowboardisty, která je plná klopených zatáček a terénních vln, zakončená je 8 metrů dlouhým tunelem. Troufnete si? Pokud se chystáte trávit dovolenou aktivně, určitě si pořiďte skipass online se slevou. Vyhnete se tak frontám u pokladen a ještě ušetříte.

http://www.hotel-dolnimorava.cz

 

Written by Kateřina Novotná