Minimalismus je opět v kurzu. Dává vyniknout jednoduchosti, decentnosti, nadčasovosti, čistým barvám, tvarům a liniím. Minimalistické šperky jsou velmi oblíbené a rozhodně by neměly chybět ve šperkovnici žádné ženy. Naopak, mají být jejím základem.

Set pozlacených prstýnků Trio gold, 1190 Kč

Proč minimalistické šperky?

Minimalistické šperky jsou ideální pro ženy, které se chtějí cítit krásně a žensky, ale netouží po zbytečné a okázalé pozornosti.

  • I když nejsou minimalistické šperky výrazné, paradoxně skvěle zaujmou a dají perfektně vyniknout ženské kráse a jakémukoli outfitu.
  • Jsou univerzální a velmi dobře nositelné. Budete s nimi vypadat skvěle skvěle na pracovní poradě, při sportu, na kávě s kamarádkou, na večírku, nebo jen tak doma s knížkou.
  • Díky své jednoduchosti jdou skvěle kombinovat a vrstvit, aniž by celkový dojem působil „přeplácaně“. Kombinovat můžete stříbrnou barvu se zlatou, u náhrdelníků pak různé délky, jednoduché náhrdelníky s těmi s přívěsky. Na ruce bude vypadat výborně několik minimalistických prstýnků, klidně i více na jednom prstu.
  • Minimalistické šperky jsou nadčasové a neomrzí.

 

Tipy na minimalistické šperky z chirurgické oceli od Ornamenti

Pozlacený náhrdelník Circle gold, 890 Kč

Vsaďte na minimalistický půvab setu tří prstýnků Trio silver, které nebudete chtít sundat a zaručeně vás budou bavit.

Pozlacený náramek Dainty Pearl gold, 990 Kč

Jednoduchý pozlacený náramek s pravými sladkovodními perlami Dainty Pearl gold pak můžete zkombinovat s decentním náramkem Elegance gold. Set tří pozlacených kruhových náušnic Creoles Medium gold skvěle doplníte třeba drobnými náušnicemi Mini Leaf gold s designem lístku a zeleným achátem.

 

 

 

Šíji vám ozdobí výraznější pozlacený náhrdelník Wide Flat gold nebo jemný Circle gold s kruhovým přívěskem.

Šperky Ornamenti jsou z kvalitní, nealergizující a voděodolné chirurgické oceli, která neobsahuje olovo ani nikl a je vhodná i pro citlivou pleť. Šperky Ornamenti vám vydrží dlouho krásné.

Pozlacený náhrdelník Flat gold, 980 Kč

 

Nabídku (nejen) minimalistických šperků najdete na webových stránkách www.ornamenti.cz.

Vybírat můžete z velkého množství náušnic, náhrdelníků, náramků i prstýnků z oblíbené chirurgické oceli.

Written by Jana Veselá