Harley-Davidson představuje speciální set doplňků a příslušenství Café Custom Kit určený pro individualizaci a úpravu motocyklů řady Sportster. Set dodává této momentálně nejpopulárnější řadě retro nádech a umocňuje její sportovní styl. Café Custom Kit je stvořen přímo na míru motocyklu H-D Roadster, kterému vrací design a styl oldschoolového závodníka, ale samozřejmě jej lze užít i pro další stroje této řady.

Motocykl Harley-Davidson Roadster je nejnovějším strojem v rozsáhlé řadě Sportster, který se svým vzduchem chlazeným motorem V-Twin Evolution 1200 ccm, novou 43mm obrácenou kazetovou vidlicí a přední duální plovoucí kotoučovou brzdou o průměru 300mm poskytuje vzrušující a nezapomenutelný jízdní zážitek. Zároveň je také dokonalým motocyklem pro customizace, ne náhodou si jej v rámci soutěže dealerských přestaveb Battle of the Kings zvolila většina dealerů H-D. Nyní navíc přichází novinka Café Custom Kit, přímo určená pro tento model.

Jednotlivé komponenty setu byly navrženy a vyhotoveny dle specifikací Harley-Davidson tak, aby šly jednoduše instalovat bez nutnosti dalších úprav, jako je například broušení či jiné rozsáhlejší práce.

Café Custom Kit zahrnuje: 

Sada řídítek Clip-On

  • promění motocykl Roadster na agresivního požírače zatáček
  • sníží těžiště jezdce, posune ho dopředu, blíž k nádrži a celkově dodá pocit rychlejšího a obratnějšího řízení

Zaoblená zrcátka na koncích rukojetí

  • zrcátka na koncích rukojetí dávají přední části motocyklu elegantnější vzhled
  • umožňují snadné nastavení úhlu pohledu do výšky i do stran 

Sada dozadu posunutého nožního ovládání

  • řídítka Clip-on doplňují dozadu posunuté nožní ovladače, které posouvají chodidla jezdce více vzad a poskytují agresivnější jízdní pozici

Zadní část Café Custom

  • díky snímatelné zadní části obohacuje Roadster (spolu s ostatními modely Sportster) o styl klasického odstrojeného café-raceru – určeno pouze pro sólo jízdu

 

www.harley-davidson.cz

Written by Trendy Age