Zpevnění pokožky na obličeji a jeho kontur, pozvednutí obrysu a zmírnění vrásek nemusí probíhat jen za pomoci plastických chirurgů či kosmetických salonů. Zvládne to i speciální thajská masáž s názvem Jasmine Facial.

Během hodinové, velmi příjemné procedury masérka jemnými tahy s využitím přírodní thajské kosmetiky, obsahující antioxidanty (Jasmine Free-Radical Defence Complex™), dodá pleti všechnu výživu, kterou potřebuje, aby nastoupil omlazující účinek. Speciální hydratační maska zanechává tvář přirozeně mladší, pevnější a zářivější. Nezáleží na vašem typu pleti. Dokonce i vy s nejcitlivější a suchou pokožkou, budete nadšeny.

Nebyla by to ale thajská masáž, aby během procedury nedošlo i k uvolnění šíjového svalstva, zad a paží – vždyť i odstranění napětí v těchto oblastech má velký vliv na uvolnění, které je tak potřebné.

Celou proceduru jsem pro vás vyzkoušela a z vlastní zkušenosti mohu říci: první pohled do zrcadla po jejím skončení byl ohromující a celý účinek trvá i dnes, kdy je to přesně 14 dní.

 

Že by zázrak? Vyzkoušejte sami, Jasmine Facial najdete v nabídce studií Planet Zen a stojí 1195 Kč.

Zastavení Trendy Age v Planet Zen:

  1. Thajská masáž trochu jinak  https://trendy-age.cz/thasjka-masaz-trochu-jinak/
  2. Lifting pomocí masáže? Jde to!

http://www.planetzen.cz

Written by Kateřina Novotná