Bílé košile, světlé kalhoty – inspirujete se v létě Itálií? Nebo volíte raději barvy a květinové vzory? Ať tak či tak, nakonec musí vše ladit s kabelkou. Vsaďte na O Basket!

O basket kvetinova

Kombinace elegantní bílé kabelky s krásnou květinovou vnitřní taškou se bude hodit k oběma variantám. Vzor připomínající zahradu plnou rozkvetlých růží se opakuje také na popruhu, který můžete nosit tzv. cross body. Ohebný a omyvatelný a přitom dokonale elegantní O Basket můžete nosit jak do kanceláře, tak třeba na koupaliště. Můžete ho pokapat zmrzlinou a jednoduše otřít. S praktickým zavazováním na tkaničku.

O braceleZamilovala jste si kabelky O bag? Hledáte vhodné doplňky? Už nemusíte!

Italská značka Fullspot představuje jedinečné letní kousky do série O bag. Veselé i elegantní barevné plastové sluneční brýle O sun mají krásný tvar a jsou z odolného materiálu. Vybírejte, kombinujte, laďte s vaší milovanou taškou! A přidejte další krásný doplněk, který nebudete chtít sundat – náramek O bracelet s okouzlujícím 3D plastickým květinovým vzorem je lehký, omyvatelný, v několika barevných variantách. Poddajný silikonový O bracelet se bude dokonale hodit k vaší O bag. Inspirujte se Italskou nápaditostí, hrajte si s barvami!

 

www.obag.cz

 

 

Léto s O bag

Sluneční brýle O sun
Sluneční brýle O sun
Kombinace barev kabelek
Kombinace barev kabelek

Written by Jana Veselá