Léto je v plném proudu, chodíme v sandálcích a pantoflích a když je trochu chladněji, jistí to tenisky. To vše klade nápor na nohy, nejen na chodidla, ale i na nehty. Ty by navíc měly být v otevřených botách krásně upravené.

V tomto ročním obodbí by tedy pedikura měla patřit pravidelně do našeho rozvrhu. Péče o nohy je důležitá pro celkový pocit a dojem z vaší krásy a dokonalosti. Kam zajít? Například od některého ze studií Bomton, kde na vás čekají profesionálové a v rámci klasické pedikúry nabízí několik velmi příjemných procedur.

Celé sezení začíná ponořením do roztoku s výživou pro nohy, po níž následuje také vyživující zábal. Změklá pokožka pak skvěle reaguje na peeling, pilování i ošetření kůžicek. Třešničkou na dortu je pak masáž. Nakonec přichází na řadu lakování nehtů, kde můžete volit mezi klasickým lakem a gellakem.

Gelové lakování (gellak) je mnohem trvanlivější a bude vám lépe sloužit. Po nanesení gellaku na nehty vydrží v 2 – 3 týdny, jedná se o stejný postup jako při klasickém lakování nehtu, pouze s tím rozdílem, že gellak volně nezasychá, ale „zapéká“ v UV lampě.

Stále ještě je před námi polovina léta, vydejte se tedy na pedikúru co nejdříve!

http://www.bomton.cz

 

Written by Kateřina Novotná