Potřebujete si odpočinout, ale nemáte čas odjet z hlavního města alespoň na wellness víkend? Řešení je snadné, denní lázně najdete na mnoha místech. Jedním z nich je Hotel Emblem Prague přímo v srdci Prahy, který představil vlastní lázně M Spa.

Nacházejí se v posledních dvou patrech hotelu a jejich součástí je wellness a fitness centrum s možností objednat si špičkové masáže, tělové rituály a kosmetiku. Lázně, stejně jako veškeré procedury, mohou využívat i nehoteloví hosté. Pobyt v M Spa bude pro vaše unavené tělo výjimečným zážitkem, ať budete mít pouhou hodinku na rychlou masáž anebo se tu necháte hýčkat celé odpoledne.

Lázně M Spa mají velmi uvolněnou a komorní atmosféru. K dispozici se nabízí sauna, parní lázeň, ledová fontána, Kneippův chodník, relaxační místnost a střešní terasa, jejíž součástí je také vířivka. Z terasy lze přes romantické střechy pražských domů dohlédnout až na Pražský hrad. M Spa nabízejí exkluzivní procedury Pure Altitude, pro které speciálně vyškolení terapeuti používají výhradně unikátní suroviny pocházející z francouzských Alp.

Přijďte relaxovat!

Zvolit si můžete masáže či tělové rituály trvající 60 až 180 minut. Pro velmi časově vytížené hosty lze však najít některé bleskové procedury, které jsou kratší. Mezi ně patří také masáž Častý cestující, jež má zbavit světoběžníky stresu, bolesti únavy a nespavosti. Příjemnější jsou však delší procedury, díky kterým se naše tělo i mysl zastaví, odpočívá a čerpá novou energii.

Objednat si můžete celkovou masáž těla, masáž obličeje, hlavy, nohou či zad, ale také pleťové ošetření anebo regenerující detoxikační zábal. V nabídce jsou i aroma masáže, k nimž jsou používány voňavé esenciální oleje.

Například „Hloubková masáž“ energetizuje nejhlubší vrstvy svalů a uvolňuje napětí. Při rituálu „Pure Altitude pro ni“ pomocí peelingu, zábalu a aroma masáže dojde k omlazení těla. Variace na tuto masáž existuje i pro pány. Pleťové ošetření „Seve de vie“ zase nabízí prevenci proti stárnutí pokožky, vaši pleť rozzáří a dodá mladistvý vzhled. Na seznamu procedur jsou samozřejmě také manikúra a pedikúra.

Design nejvyšší kvality

Podobně jako ve zbytku hotelu, také v lázních M Spa je použit nábytek a doplňky význačných designerů. Elegantní produkty a wellness zařízení včetně sauny dodala do lázní hotelu Emblem Prague firma KLAFS. Ve středu útulné stylové relaxační místnosti stojí dubový stůl Nota Bene nizozemské návrhářky Marlieke Van Rossum. Dokonalé posezení poskytují italská křesla a pohovky Frigerio Salotti, stejně jako elegantní bělostná křesla Marcela Wolterincka.

Zamilujte se do lázní M Spa

  • Prostory wellness a lázeňské procedury jsou k dispozici každý den od 10 do 21 hodin. Rezervaci masáží a dalších procedur je třeba provádět 24 hodin dopředu na telefonu 226 202 577 nebo e-mailem na spa@emblemprague.com.
  • Také pobyt ve vířivce na střešní terase je nutné rezervovat dopředu. A to buď na 30, nebo na 60 minut. Pobyt ve vířivce je zpoplatněn.
  • Na recepci M Spa se můžete informovat o tzv. denních vstupech do lázeňských prostor.
  • Jakoukoli proceduru, masáž anebo pobyt v M Spa je možné darovat pomocí dárkového certifikátu.

www.emblemprague.com

M spa

Written by Jana Veselá