Od čtvrtka do soboty 4. – 6. června již podruhé proběhne v Praze mezinárodní turnaj v koňském pólu – Diplomats Polo Cup Prague 2015. Akce je otevřená široké veřejnosti a můžete se těšit na vzrušení a potěšení ze hry a také na bohatý doprovodný program.

_NWJ1337

 

Třídenní turnaj pořádá Aviator Polo klub v Praze a uskuteční se v CONSEQ Parku ve Velké Chuchli. Veřejnost je vítána především na Velké finále v sobotu 6. června od 12 hodin.

_NWJ1296Všichni fanoušci póla a milovníci koní jsou zváni přijít si užít den na vzduchu a uspořádat si piknik u příležitosti této vzrušující a unikátní sportovní akce. Atmosféra pólo zápasů je stejně podmanivá na hřišti i mimo něj. Nezapomeňte, že podle tradice se diváci například v poločase účastní zadupávání drnů na hřišti způsobených kopyty koní.

Do souboje o prestižní pohár jsou přihlášeny čtyři týmy o čtyřech hráčích s handicapem +3. Hráči, mezi nimiž jsou jak nadšení amatéři, tak i profesionálové, pochází nejen z Evropy, ale i jiných zemí světa. Podívaná to bude vskutku velkolepá!

_NWJ1154Zápasy začínají ve čtvrtek a v pátek ve 14:30 hodin, finálové v sobotu od 12 hodin. Velké finále oficiálně zahájí uvítací ceremonie za účasti zástupců mexického velvyslanectví. Součástí celodenního programu bude i kulturní vystoupení, možnost vyzkoušet si polo na dřevěném koni, dětský koutek se školkou Pink Crocodile, projížďky na ponících, část vyhrazená pro VIP se stanem, testovací jízdy BMW, slavnostní udílení cen a mnohem více. Po celou dobu budou samozřejmě též k dispozici mnohé stánky s občerstvením. Ceny se budou udílet i nejlépe oblečené dámě a pánovi, a tak jestli se chcete zúčastnit, oživte své znalosti společenské etikety a dejte vyniknout své eleganci. Dámy, nezapomeňte na klobouk!

_NWJ1146

Po celou dobu konání akce je vstup zdarma. Vstupenky do VIP sekce stojí 1 200 Kč plus DPH. Počet těchto vstupenek je omezen.

 

Koňské pólo 2015

Written by Jakub Machač