E-shop Ornamenti chce svým zákaznicím a zákazníkům dělat jen radost, proto neustále rozšiřuje sortiment a nabídku šperků a představuje své jarní novinky z oblíbené chirurgické oceli.

 

 

Tyto šperky s vámi zvládnou všechny denní činnosti, nemusíte je tedy nikdy sundávat. Jsou voděodolné, zcela hypoalergenní a vhodné pro všechny typy pleti. Zazáříte v nich i při sportu a nevadí jim ani parfém.

Jsou ve variantách stříbrná (chirurgická ocel) a zlatá barva (chirurgická ocel pozlacená 18k zlatem).

 

 

 

 

Jakými novinkami si můžete zpříjemnit jarní dny a udělat radost sobě nebo ženě ve vašem okolí?

Třeba pozlacenými šperky z větších ok – náramkem s přírodní perlou Oval Pearl gold a náhrdelníkem Oval Pearl gold, který je ozdoben třemi přírodními sladkovodními perlami.

Další skvělá volba je pozlacený, něžný náhrdelník Clover gold s přívěskem čtyřlístku se 4 drobnými zirkony. Ideální je v kombinaci s většími kruhovými náušnicemi Clover gold, které zdobí stejný motiv.

Zvolíte-li pozlacené oválné náušnice Double Circles gold s přívěskem z menšího oválku s bílými zirkony, máte 2 modely náušnic v jednom. Menší oválek jde z náušnice jednoduše vyvléknout.

Další novinkou jsou dva náhrdelníky. Stříbrný Heart and Arrow silver je decentní šperk s přívěškem srdce a designem šípu, pozlacený Good Life gold je naopak robustnější, výrazný náhrdelník pro odvážné ženy. Oba skvěle doladí váš outfit.

Nebo zvolte elegantní prstýnek Queen silver s bílými zirkony a nepřehlédnutelný náramek s přírodními perlami a bílými zirkony Pearls Zirconia silver, který dodá každé ženě sebevědomí.

 

Nové šperky pod hlavičkou Ornamenti najdete na www.ornamenti.cz.

Written by Jana Veselá