Chcete cvičit, baví vás na sobě makat, ale nemáte moc času? Pak jste přesná cílovka pro studia BodyBody. Stačí vám půlhodinka i s převléknutím, třeba ráno před začátkem pracovní doby, o polední pauze nebo během dne pod záminkou pracovní schůzky, a máte za sebou trénink, jako byste se nezastavili dvě hodiny.

 

FOTO7319 bez loga (kopie)

 

Jde o nejintenzivnější dvacetiminutové cvičení současnosti. Využívá se při něm moderní technologie IMS, díky níž zapojíte až 90% svalů najednou.

FOTO7260_1 (kopie)

Ve studiu je připravené i speciální sportovní oblečení

Všechno, co ke cvičení potřebujete, je pro vás připravené ve studiu, a to včetně speciálního sportovního oblečení. Na trénink tedy nemusíte s sebou tahat sportovní tašku, přijďte klidně s rukama v kapsách. Kromě již zmíněného elastického oblečení budete mít na sobě i vestu a kraťasy se zabudovanými elektrodami, přes horní část paží pak povedou pásky s dalšími elektrodami. Možná si budete připadat jako kosmonauti při výcviku, ale vše je pohodlné a při cvičení to kupodivu nepřekáží. Poznámka pro milovníky selfíček: v celé výstroji vypadáte dobře, takže ideální možnost pochlubit se s fotkou! Při tréninku jde o kombinaci aktivního cvičení a externí stimulace svalů. Tato stimulace podstatně zvyšuje intenzitu tréninku, během kterého máte k dispozici i iontový nápoj nebo vodu. Pro budování svalové hmoty si pak při odchodu můžete dát nápoj proteinový. To vše je součástí balíčku, který jste si pořídili.

_FJO9293

Majitel pražských studií na Andělu a v Karlíně Ing. Martin Vaněk, MBA

„Já osobně jsem si BodyBody vyzkoušel na Andělu hned po otevření prvního studia před více než dvěma lety“, říká majitel studií na Andělu a v Karlíně Ing. Martin Vaněk, MBA. „Byl jsem jedním z prvních klientů a cvičení mě pohltilo. Chodil jsem pravidelně, povídal si s trenéry i manažerem a pak slovo dalo slovo: Dozvěděl jsem se, že studio se bude rozšiřovat a rozhodl se, že do toho půjdu. Dodnes je to tak, že pokud vás tento koncept osloví, můžete do toho jít i vy. K otevření vlastního studia stačí určitý kapitál, vize a odhodlání. Já jsem přebíral dvě stávající studia, která jako první u nás pracovala: Anděl a Karlín. Společně s námi v té době existovalo ještě studio v Brně. A dnes? V nejbližší době už nás bude po Česku 11!“

Ve studiu BodyBody na Andělu dostanete navíc i možnost nechat si vypracovat diagnostiku na přístroji InBody. Tento přístroj vás proměří od hlavy k patě a vyhodnotí procento svalů, vody, tuku v těle. Zjistí, s jakou efektivitou pracuje metabolismus a nastaví tak odrazový můstek. Nejen, že se dozvíte, jak na tom jste, můžete i sledovat v čase, jak se vyvíjíte. Dále zde najdete navíc i běhací pás, na němž běžíte v obleku BodyBody a vaše tělo při běhu procvičuje další svaly. Obrazně řečeno, za půl hodiny vydáte tolik energie, jako jiní za celý půlmaraton.

Pro ty, kteří chtějí trénink pojmout skutečně komplexní formou, je tu kromě měření také výživové poradenství.

FOTO7478 (kopie)

Elegantní prostředí studia BodyBody na Andělu

 

Kde v Česku najdete studia BodyBody:

Praha –  Anděl

Praha –  Karlín

Praha –  Florentinum

Praha –  Korunní

Brno

České Budějovice

Ostrava

Olomouc

Plzeň – bude otevřeno během dubna

Liberec – otevření je na spadnutí

www.bodybody.cz

 

Written by Kateřina Novotná