Užijte si rodinnou dovolenou v Česku, na kterou budete ještě dlouho s úsměvem vzpomínat! Nechte se hýčkat ve wellness, zatímco se vaše děti vyřádí na originálních animačních programech! Dopřejte si společné skvělé jídlo a vyrazte na rodinný výlet do čisté horské krajiny. Objevujte dětské parky, vystoupejte na Stezku v oblacích a projeďte se na nejdelší bobové dráze v Česku. Zkrátka odhalte poklady Dolní Moravy a dopřejte si pohodlí čtyřhvězdičkového wellness hotelu Vista s mimořádnými programy pro děti!

Pro děti je připravený program od rána do večera. Rozehřejí se do nového dne na ranní rozcvičce a pak mohou rovnýma nohama skočit do her, sportu nebo zábavného vstřebávání vědomostí. Propracovanými animačními programy provází milovaný Mamutík nebo víla Mateřídouška, na jejíž zahrádce se malí zahradníci naučí vyrobit limonádu nebo poznávat sladké plody a čerstvé bylinky. Vyzkouší si též například opravdové včelařské obleky a zjistí více o včelkách. Přímo před hotelem pak mohou děti dovádět ve speciálních parcích – v Mamutíkově vodním a Lesním zážitkovém parku, v Pískovém světě a v Obřím mamutu se skluzavkou v chobotu.

Rodiče si díky programu a hlídání mohou dovolit chvilku pro sebe ve wellness. Užijte si odpočinek na spa procedurách, které jsou inspirované horskou přírodou. Vychutnejte si masáž, koupele nebo saunové rituály a dobijte si endorfiny ve fitness centru. Pobyt ve wellness si navíc můžete dopřát jako celá rodina a odnést si tak nové zážitky. Děti s rodiči si mohou vybrat společnou bublinkovou nebo mateřídouškovou lázeň, aroma masáž, čokoládovou masáž se zábalem či luxusní manikúru a pedikúru.

Wellness hotel Vista ležící uprostřed krásné české horské krajiny nabízí relaxaci, zábavu, skvělé jídlo a spoustu možností pro radost ze společně stráveného času. Dopřejte si skvěle strávené chvíle se svou rodinou. Vyberte si pobytové balíčky na webu hotelu Vista.

Written by Kateřina Novotná