Přinášíme vám plnou náruč voňavých tipů na dárky ke Dni matek, ať už je vaše maminka blázen do čehokoli!

 

 

Pro maminku, milovnici skvělého kafe

Tahle maminka ví, že piccolo neexistuje, umí si vychutnat kafe i bez mléka a už jenom vůně čerstvě namleté kávy jí dokáže zvednout náladu. Její představa vydařeného dne v sobě zahrnuje alespoň jednu kávičku a „bez kofeinu“ je pro ni sprosté slovo. Až si někdy říkáte, jak to bez něj s vámi těch devět měsíců vůbec zvládla?! A vidíte, zvládla. Tak jí dopřejte voňavý kávový zážitek po náročném dni jako opožděné díky za ty měsíce abstinence. Je to opravdová hrdinka!

 

 

 

Pro maminku bylinkářku

Raději než po prášku sáhne po bylince? Má ruce v jednom kuse od hlíny a miluje vůni květin? Je víc doma v lese a na louce než za zavřenými dveřmi? Potom jí určitě potěší sůl do koupele Time to Relax se sušenými kvítky slézu, měsíčku, růže a levandule, která přinese kousek přírody i do její koupelny. V tandemu s Babiččinou zahrádkou s vůní geránia, se pak každá její koupel rázem promění v bylinkový rituál.

 

 

 

 

Pro maminku požitkářku

Užívá si, když může po práci skočit s kamarádkami na zákusek? Těší se jako malá na první letošní  smetanovou zmrzlinu, miluje vůni vařené čokolády a při pomyšlení na horké kakao se jí sbíhají sliny? Tahle máma si dovede osladit život! Zážitky, za které by všichni Umpa-Lumpové z Karlíka a továrny na čokoládu šli světa kraj, si teď díky čokoládovému mýdlu, kakaovému scrubu na rty a tělovému peelingu s vůní sladkého karamelu může dopřávat každý den.

 

https://www.almarasoap.cz

Written by Jana Veselá