Ani v zimních měsících nemusíte obětovat své pohodlí, abyste dali okolí najevo, že trend a originalita jsou vašimi společníky. Uvolněte se. Inspirujte se. A nechte se unášet na vlnách nové kolekce – Chill City.

Chill City by ANSWEAR je nová linie, vycházející z minimalismu a z dynamiky města. Umožňuje být v neustálém pohybu, zářit ve světle městských světel, mezi mrakodrapy s moderním vzhledem, aniž abyste vzdali ženského prvku. Kolekci si zamilují všechny dámy, preferující komfort a ležérnost zároveň .

Kolekce je založená na kontrastu bílé a černé, ale i na střizích a materiálech

Elegance se mísí s pouliční módou. A různé styly vytvářejí zajímavý celek, spojený kontrastními barvami. Kombinují se bundy se vzdušnými sukněmi a vysokými podpatky. Oblékáme si mikinu a tenisky pod klasické vlněné kabáty. Je to pestré, rozmanité, dynamické a svěží.

Chill City – to jsou svetry, které vás udrží v teple

Černá a bílá na nich dominují v expresivních grafických kombinacích, které se tu a tam rozbijí s nádechem pastelové růžové nebo syté tyrkysové. Bavlněné košile a kalhoty s vysokým pasem jsou klasické prvky, které díky odvážnému designu a střihu, zdůrazňují postavu, přitom si však drží ženský rozměr. V kolekci nechybí kožené kalhoty, sukně, a samozřejmě doplňky, které vám umožní vytvořit moderní, akční look.

https://youtu.be/YdI4w8OW6Ug

Written by Trendy Age