Pokud jste i vy propadli jejich kouzlu, určitě přivítáte možnost vybírat při malování z 46 barev! Oblíbené barevné linery STABILO® Point 88, po nichž rádi sáhnou profesionálové, jako jsou designéři, architekti či grafici, i nadšení amatérští umělci každého věku, jsou nově dostupné ve 46 barvách (namísto dosavadních 30), včetně 5 neonových. S mimořádně širokou škálou barev konečně můžete naplno rozvinout svou kreativitu!

stabilo-image-omalovanky

STABILO® Point 88 je kvalitní inkoustový liner pro školáky, studenty i profesionály. Kolekce dlouhých tenkých per byla na trh uvedena již v roce 1977 a od začátku vzbuzovala pozornost nejen svými vlastnostmi, ale i vzhledem: šestihranným designem s oranžovými a bílými pruhy. stabilo-image-omalovanky-2Ten vznikl vlastně náhodou, výrobní chybou – ze strojů omylem vyšla pera se světlými pruhy a ochranná známka produktu byla na světě. Do konce roku 2013 se celosvětově prodalo více než 2,48 miliardy kusů, v průměru tedy více než dva linery za sekundu. Point 88 se stal během let v Evropě jedničkou. Architekti, designéři, grafici, novináři, studenti, politici, umělci… všichni jej denně používají a říkají mu prostě „oranžová tužka STABILO“. Dlouhou životnost zaručuje hrot v kovovém pouzdře. stabilo-omalovanky-3Linery STABILO® Point 88 jsou vhodné pro psaní, kreslení, rýsování a práci se šablonami, mají inkoust na vodní bázi a vydrží dlouho bez víčka. K dostání jsou v klasické i mini verzi, v různém balení.

STABILO

Produkty STABILO dlouhodobě patří k nejoblíbenějším na trhu, na jejich kvalitách se shodují odborníci, pedagogové, rodiče i děti. STABILO pravidelně uvádí novinky v oboru ergonomických psacích potřeb – od prvních pokusů o kreslení a psaní doma či ve školce přes zlepšování dovedností na základní škole až po profesní a volnočasové aktivity v dospělosti.

Společnost STABILO International náleží mezi evropské leadery v segmentu zvýrazňovačů, kreslicích a psacích potřeb. Je součástí holdingu Schwan-STABILO, jehož historie sahá až do roku 1855. Výroba probíhá podle velmi vysokých standardů kvality – největší část produkce pochází ze závodů v německém Weißenburgu a v Českém Krumlově (především dřevěné tužky STABILO).

http://www.stabilo.cz

 

 

Written by Jana Veselá