Designéři německé porcelánky Villeroy & Boch prolnuli v kolekci New Moon minimalistické tvary a asymetrické linie. Inspiraci hledali v Měsíci. Tvarově nekomplikované nádobí s výrazným zkoseným okrajem působí na každém stole jasně a uhrančivě – stejně jako luna na potemnělém nebi.

V sadě najdete všechny důležité kousky, které by neměly chybět v žádné kuchyni. Talíře, misky, mísy, podnosy doplňuje několik typů hrnečků. Klasické šálky s ouškem můžete doplnit minimalističtějšími verzemi bez ouška. Jedinečnost detailu této kolekce vynikne nejlépe v kombinacích. Nádobí New Moon bude dobře vypadat také ve společnosti černých kousků nebo s nádobím v pestrém designu.

Kolekce New Moon není nápadná na první pohled, upoutává však svým promyšleným designem. Slušet bude klasickému i modernímu interiéru. Je vhodná do myčky i mikrovlnky. Měsíční kousky si můžete prohlédnout v prodejně Villeroy & Boch sídlící ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Written by Jana Veselá