Avantgardní, moderní a pohodlná, to je nová kolekce answear.LAB. Kolekce čerpá z praxe módních návrhářů 30. let, zejména z práce Elsy Schiaparelli. Existují však také styly připomínající ikony filmového průmyslu jako je Greta Garbo a Marlene Dietrich. Limitovaná kolekce answear.LAB si bere příklad z doby, kdy pro každou část dne bylo potřeba speciální oblečení. 

V kolekci naleznete topy a košile zakončené vznešenými detaily, kožené bundy, sukně a klasické vlněné kabáty. Večerní oblečení a koktejlové šaty jsou doplněny drapérií, průhledné prvky nebo třásně dávají efekt svůdného kouzla a temného romantismu. Doplňky, jako jsou kožené rukavice, tašky a hedvábné šály, přispívají k celkovému glamour stylu. Kvalita je velmi důležitá: noblesní látky, jako je hedvábí, vlna a kůže v kombinaci s lyocelem a recyklovaným terylenem, vytvářejí kromě elegantního stylu silný další prvek kolekce.

 

A zde je pro vás malá ochutnávka:

 

 

Lehké šaty v áčkovém střihu s kimonovými rukávy a výstřihem do V, cena 1899 Kč

 

 

Elegantní volná košile s límcem a sníženou linií ramen, 1199 Kč

 

 

Kožené šaty, rovný střih, s dlouhým rukávem a zapínáním na cvočky, cena 5599 Kč

 

 

 

 

 

 

 

 

Doplňků není nikdy dost a v této kolekci jich najdete celou řadu, od bot, kabelek, přes pásky až k šátkům… Cena šátku: 899 Kč

 

 

 

 

 

 

 

Celou kolekci najdete zde: https://answear.cz/s/answear-lab-limitovana-kolekce

Nečekejte dlouho a vydejte se na nákup z pohodlí a bezpečí vašeho domova!

Written by Kateřina Novotná