Pomalinku se blíží čas Vánoc a s tím přichází i každoroční dilema, koho čím obdarovat. Především pro muže je určen tip na dárek, který potěší každou ženu. Už jste slyšeli o drahokamu, který je krásnější než samotný diamant, je přibližně milionkrát vzácnější a stojí zlomek ceny diamantu? Pokud ne, pak vám představujeme drahokam Amora.

Amora Gem
Amora je novinkou na trhu, jeho dostupnost se počítá v řádech několika desítek kusů. Má o 10% větší brilanci než diamant a až o 200% větší „oheň“, což z něj činí drahokam s největší brilancí na planetě! To nezní špatně, co myslíte?

amorka A pro koho je tento drahokam určen? Především pro ty, kteří mají rádi krásné třpytivé šperky a chtějí si jejich krásu užívat každý den, aniž by se museli neustále bát ztráty nebo odcizení. Tím se dostáváme k samotné ceně Amory, který je přibližně v poměru 1:20 – 1:50 vůči diamantu se stejnými parametry. Každý drahokam Amora prochází stejnými hodnotícími kritérii jako samotný diamant a má svůj vlastní certifikát vydaný odbornou gemologickou laboratoří. Díky své tvrdosti (9.25-9.5), která je druhá nejvyšší po diamantu, udělá Amora z vašich šperků památku pro několik generací.

Tak jaké budou letošní Vánoce? Ty nejtřpytivější.

„Kvalita drahokamů Amora je skutečně vyjímečná.“
RNDr. Ivan Turnovec – gemolog a soudní znalec

Pro více informací o cenách a dostupnosti se můžete podívat na: www.amora-gems.com
Na porovnání drahokamu Amora s jiným drahokamem se můžete podívat zde: www.diamond-alternative.com

Výhradní dovozce v rámci EU je česká společnost ULTIMATE-GEMS s. r. o.

Written by Tomáš Hrách