Čas letí a na stavu naší pokožky se zapisuje snad vše, co prožíváme. Přesto je tu řada pomocníků, kteří slibují a dovedou pomoci ve věčném boji a umožnit nám cestování časem tím správným směrem, tedy o mnoho let zpět. Vyzkoušejte některé z nich a přesvědčte se sami! Vyberte si svůj krém a sérum, zpevněte dekolt, okolí očí i celé tělo.

 

INLIGHT bio intenzivní balzám na vrásky 

Inlight_intenzivni_balzam

 

Britská 100% bio kosmetika Inlight přichází s intenzivnější verzí svého proslulého rejuvenačního balzámu, která se ještě více zaměřuje na redukci vrásek. Jeho účinky jsou mimořádné a je klinicky potvrzeno, že již při 56 dnech užívání balzámu dochází k viditelnému snížení plochy, délky, počtu a hloubky vrásek.

Intenzivní balzám Inlight pleť hydratuje, zlepšuje elasticitu, podporuje obnovu kolagenu, přispívá k hojení aknózní pleti, pomáhá odstranit pigmentové skvrny po slunění nebo hormonálního původu a v neposlední řadě pokožku chrání před vnějšími škodlivými vlivy.

www.biorganica.cz

 

Hyaluronic sérum se squalanemDr. Entner – zaostřeno na séra a omlazení pleti

Nejširší skupinou produktů značky Dr. Entner jsou vysoce účinná pleťová séra. Absolutním hitem mezi nimi je čisté sérum Kyselina Hyaluronová – NANODERM HA – Hluboce hydratující čisté sérum proti stárnutí pleti. Obsahuje nanomolekulární kyselinu hyaluronovou, která tvoří 80% z účinného obsahu kyseliny hyaluronové čisté, což zaručuje jeho vysokou účinnost v hloubkové hydrataci. Kyselina hyaluronová o váze 10 až 15 tisíc Daltonů proniká hlouběji do pokožky a je podstatně účinnější než normálně používané hyaluronové kyseliny o vyšší molekulové váze. Ty jsou však zodpovědné za povrchovou hydrataci pokožky, která je také nezbytná. Proto se zde kombinují účinky obou.

 

www.drentner.cz

 

Boob Tube + Bottle 100ml_300dpi printMIO, Boob Tube+

Intenzivní krém na radikální zpevnění poprsí a dekoltu. Výrazně zpomalí proces stárnutí, dokonale zregeneruje pokožku poškozenou častým opalováním, omladí vzhled a pokožka je pak vláčnější a sametově hladká. Jde o nejžádanější z produktů MIO s koenzymem Q10, organickým avokádovým olejem, kořenem z čínské anděliky a organickým bambuckým máslem. Již během jednoho týdne používání je vidět účinek krému. Udržuje vrásky na uzdě
, pokožka je viditelně zdravější a zářící.

www.mioskincare.cz

 

 

 

Gold_Elixir_orezANTI-AGE elixír s 23karátovým zlatem

Pleťový elixír s 23karátovým zlatem je vysoce účinná regenerační péče s extraktem z kaviáru, bohatým na vitamíny, částicemi 23karátového zlata známými pro své silné anti-age účinky a arganovým olejem, který má vyživující účinky a dokonale srovná tón pleti. Jeho ušlechtilá nemastná textura rychle proniká do epidermis, obnovuje a vyrovnává hydrolipidický film pleti.

www.lasultanedesaba.cz

 


PRODUIT+COFFRET-FOND-BLANCSUPREMŸA a její noční výzva

Pleť na vás prozradí úplně všechno. Abyste nebyli moc čitelní na první pohled,  byla před čtyřmi lety uvedena na trh SUPREMŸA Anti – Aging Skincare, noční přípravek na pleť. Dovede pomoci pleti v samoobnově během noci a prodloužit čas pro obnovu buněk. Stimuluje přirozenou geneticky nastavenou regeneraci buněk a pomáhá jim bránit se proti vnějším agresorům, které na ní útočí během dne.

Sisley exkluzivně využívá mimořádně účinný výsledek Phyto Complex LC12 (12 hodinový prodlužující koncentrát), jenž navyšuje tloušťku a texturu pleti, opravuje jemnou vlásečnicovou síť, vyhlazuje jemné linky a vrásky, poukazující na viditelné stárnutí pleti.

 

SUPREM_A_YEUX_HORIZONTALDruhý výjimečný produkt je jemnější a zaměřený na oční okolí – SUPREMŸA  Yeux la Nuit. Sbohem tmavé kruhy, otoky, vrásky a linky, povadlá oční víčka, unavené oči…

www.sisley.cz

 

 

Written by Jana Veselá