Vydejte se za jarními paprsky, které začínají klouzat po horských hřebenech na Dolní Moravě. Využijte například některý z balíčků, v němž si kromě pobytu ve čtyřhvězdičkovém hotelu Vista užijtete vždy něco navíc.

Na jaře je pro vás připraveno řada zajímavých balíčků.

  • Ještě v březnu si vychutějte balíček Březnová 2 + 1, v němž máte jednu noc na horách zdarma. Dopřejte si poslední lyžovačku nebo první jarní wellness. Doplňte energii díky stále se měnícím výhledům do krajiny a něžným jarním dotykům slunce.
  • První rozkvetlé louky a změnu ve vzduchu si vychutnáte v rámci pobytu Dubnová neděle za polovičku. Víkendový pobyt s nedělní nocí s padesátiprocentní slevou si ještě více užijete díky masáži zdarma. Protáhněte si víkend až do pondělí a vychutnejte si pohodu na horách.
  • Pokud hledáte neobyčejné zážitky, vyrazte s celou rodinou na Čarodejnický víkend na Vistě. Čeká vás speciální animační program po celý den, při kterém se děti zábavnou formou něco naučí, něco vyzkouší a hlavně se budou bavit. K tomu využijte neomezený vstup do wellness a pohody, která na horách vládne.
  • Radost všem maminkám se bude na Dolní Moravě rozdávat druhý květnový víkend. Animační program vtáhne děti i rodiče do děje. Večer si můžete odpočinout ve vířivce, přes den si užijete třeba výhled z visutého mostu na světe Sky Bridge 721 nebo se svezete do údolí na Mamutí horské dráze.

Veškeré údaje o balíčcích najdete zde: https://www.hotel-dolnimorava.cz/akcni-nabidky

Další informace o animacích či wellness a nabídku e-shopu najdete na webu Dolní Moravy, https://www.dolnimorava.cz/

Written by Kateřina Novotná