Oslavte letošní jaro s oblíbenou kolekcí Colourful Spring od německé porcelánky Villeroy & Boch. Nádobí ožívá díky křehkým sněženkám, barevným motýlům a originálním tvarům. Připravte si skvělou společnou jarní snídani a nechte svůj domov rozkvést.

Sněženky jsou něžnými posly jara a jsou také hlavním motivem této kolekce. Spolu s motýly navozují atmosféru prvních jarních dní rozehraných hřejivými slunečními paprsky. Motýli se v kolekci nevznášejí jen nad rozkvetlými sněženkami. Otiskli se též do formy. Vystupují z tvarů dóz, váz či svícnů. V kolekci Colourful Spring najdete všechny nezbytné kousky pro naservírovaní dobré jarní snídaně či oběda, a to včetně šálku na vejce.

V továrně Villeroy & Boch vzniká dechberoucí porcelán již od roku 1748. Pokrok je však její podstatnou součástí. Proto je kolekce vhodná do myčky a mikrovlnky.

Letošní velikonoční kolekce a další jarní doplňky koupíte v prodejně Villeroy & Boch ve 3. patře obchodního domu Kotva na náměstí Republiky v Praze nebo v e-shopu na www.luxurytable.cz.

Written by Kateřina Novotná