Nové podzimní příchutě Bubbleology s jistotou zaženou první podzimní chmury a nabijí vás energií. Základem všech drinků z nové limitované edice je čerstvý zelený jasmínový čaj, který vám doplní tolik potřebné antioxidanty a originální ovocné kombinace potěší vaše smysly.

Limitka_rijen

„Nová limitovaná edice plně vychází z přání naších zákazníků. Především pak pokračování mezi zákazníky tolik oblíbeného PINKY JOY, který jsme pro tento měsíc připravili v mléčné variantě. EXOTIC MELON a APPLE-COLADA přivítají ti, kteří si chtějí udržet prázdninovou náladu co nejdéle“, říká Jaroslav Bartoušek, hlavní technolog chuti v Bubbleology.

EXOTIC MELON – Znáte malý zelený meloun cantaloupe? Jeho oranžová dužina je příjemně měkká, sladká a velmi aromatická. Může vám připomínat sladkou karotku a mango. Vychutnejte si tuto příchuť v harmonii s jasmínovým zeleným čajem a mixem ovocných praskacích kuliček!

PINKY JOY VOL. II. – Kombinace bílé broskve, limetky, ananasu ve spojení s červeným ovocem. To je Pinky Joy. Tuto sladce ovocnou příchuť si tentokrát můžete užít v mléčné variantě a s tapiokovými kuličkami.

APPLE-COLADA – vyzkoušejte naši originální variaci na oblíbenou Piňa coladu! Kokos a ananas zůstává, o neotřelou ovocnou chuť se ovšem postará šťavnaté zelené jablko. Užijte si jemně sladkou kombinaci s kokosovou příchutí doplněnou skvělým ananasovým želé!

Bubbleology na český trh přináší moderní verzi čaje pro všechny věkové kategorie. Originální londýnské bubble tea od Bubbleology je široká škála ochucených ovocných a mléčných čajů, které vám dodají energii a dokonale osvěží. Díky unikátnímu způsobu balení se nemusíte bát, že by se vám čaj rozlil. Tuto rychle rostoucí značku najdete již na 22 místech po celé České republice a na 14 na Slovensku. Mixuj a bav se!

 

 

Written by Jakub Machač