Přímý let z Prahy, celoročně krásné počasí, skvělé jídlo i pití a spousta nejrůznějších možností, jak společně strávit čas, to vše dělá z Portugalska báječné místo pro rodinnou dovolenou. Kde se ubytovat, abyste se cítili dobře? Pokud cestujete s malými dětmi, zvolte jeden ze čtyř hotelů Martinhal.

Hotely z lokální sítě Martinhal totiž nabízejí pohodlné zázemí pro ty, kdo se vydali na cesty s celou rodinou. Do standardu patří hlídání dětí a je zcela na vás, zda si chcete pouze dojít večer na skleničku nebo strávit celý den na golfovém hřišti – o vaše děti bude stoprocentně postaráno. Díky tomu můžete vyrazit na dovolenou skutečně komplet a vychutnat si všechny aktivity, které vás baví, bez omezení.

  • Martinhal Lisbon Chiado leží přímo v centru portugalské metropole ve čtvrti Chiado. Historická budova z roku 1855 nabízí moderní zrekonstruované pokoje s velkými dřevěnými okny a balkóny, z nichž je nádherný výhled na ulice, střechy a řeku v pozadí. Apartmány jsou doplněny o kuchyně s kompletní výbavou, kdybyste si třeba chtěli vlastnoručně připravit pokrm z lokálních surovin – tržnice je nedaleko.

 

  • Martinhal Lisbon Cascais najdete kousek od Lisabonu, takřka u prvních odpališť dvou hřišť, Quinta da Marinha Oitavos a Famous. Rozlehlý moderní hotel v elegantním designu využívá velké prosklené plochy a nabízí nádherné výhledy na krajinu. Každý pokoj má balkon nebo terasu, díky tomu všemu vlastně bydlíte v přírodě.

 

  • Martinhal Quinta Golf Resort v algarvském Quinta do Lago nabízí ubytování v exkluzivních vilách, vybírat můžete z capacity od dvou ložnic až po čtyři. Je to ideální způsob nejen ubytování pro celou rodinu, ale také pro partu přátel, která chce večer společně posedět v soukromí.

 

  • Martinhal Sagres Beach Hotel stojí přímo na břehu Atlantiku, v dosahu nádherných divokých pláží, obklopen národním parkem. Stačí procházka podél moře a můžete si v klidu rozjímat… Bydlet zde můžete v luxusních hotelových pokojích nebo v samostatných vilách v Martinhal Village.

 

Zastavení Trendy Age v Portugalsku:

Magický Lisabon, https://trendy-age.cz/portugalsko-magicky-lisabon/

Written by Kateřina Novotná