Zvýrazňovač STABILO BOSS Original díky STABILO® Anti-Dry-Out technologii vydrží bez víčka až 4 hodiny, aniž by začal vysychat. Můžete se tak maximálně koncentrovat na práci. Na výběr je 15 odstínů, 9 klasických fluorescenčních barev na jaře rozšířilo 6 trendy pastelových odstínů, které evokují jemnost a uvolněnost.

Revoluční zvýrazňovač STABILO® BOSS Original byl uveden na trh v roce 1971 a dnes je suverénní evropskou jedničkou – v loňském roce se ho každou sekundu prodaly v průměru více než dva kusy. S myšlenkou nahradit nepřehledné podtrhávání podstatných výrazů či vět jejich zvýrazněním tužkou se „svítícím“ inkoustem před více než čtyřiceti lety přišel Günther Schwanhäußer, jednatel společnosti Schwan–STABILO. Geniální nápad se v jeho hlavě zrodil během dlouhé cesty z Evropy do USA.

Za mimořádným úspěchem zvýrazňovače STABILO® BOSS Original stojí vedle schopnosti nevysychat ani po čtyřech hodinách používání i další důvody. Patří k nim originální design, dlouhá životnost, kdy barva inkoustu zůstává stále svěží, volitelná šířka stopy 2 + 5 mm. Dalším oceňovaným bonusem je ekonomický a ekologický aspekt. Až zvýrazňovač STABILO® BOSS Original dopíše, není potřeba kupovat nový, ale stačí ho jednoduše doplnit novou náplní. Šetříme tak životní prostředí.

Náplně jsou na vodní bázi – vhodné pro práci s papírem, kopiemi a faxem.

http://www.stabilo.cz

 

 

Written by Trendy Age