Ukažte světu tváře políbené sluncem. Díky kosmetice Asombroso, za níž stojí známý návrhář Osmany Laffita, si můžete užít léto plnými doušky. Ať už se budete slunit na exotické pláži nebo při toulkách českou krajinou, chraňte svou pokožku řadou na opalování Sun Protect.

Vyberte si kvalitní opalovací mléko se SPF 20, 30 nebo 50. Výrobek chrání před negativními účinky UVA a UVB záření. Pokožku navíc hydratuje a chrání ji proti spálení a vysušení. Neobsahuje minerální oleje ani syntetická barviva. Mléko má jemnou lehkou strukturu, snadno se aplikuje a hravě odolá vodě, potu i písku.

Mléko po opalování obsahuje aktivní výtažky z rostlin, aloe vera, panthenol, alantoin, extrakt z rakytníku a betakaroten. Díky tomu pokožku vyživí, regeneruje, hydratuje a fixuje opálení, takže vám déle vydrží. Přehnali jste to s opalováním? S Panthenol Plus 11% žádný problém. Krém přirozeným způsobem stimuluje regeneraci kůže po nadměrném slunění. Zklidňuje podrážděnou pokožku a dodává jí přirozenou rovnováhu.

Kosmetika Asombroso se zrodila v hlavě návrháře kubánského původu Osmanyho Laffity. Avšak její původ je ryze český. Všechny fáze výroby probíhají u nás. Odborníci, s nimiž Osmany Laffita pracuje na vývoji, dbají na vysokou kvalitu. Kosmetika díky tomu neobsahuje žádná přidaná barviva či parabeny. Sun Protect a další řady kosmetiky Asombroso by Osmany Laffita najdete na webu www.asombroso.cz nebo v síti parfumerií Fann.

 

Written by Jana Veselá