Kvalitní sluneční brýle jsou letní nezbytností pro každého muže i ženu. Neježe chrání zrak před škodlivým slunečním zářením, ale poskytují i příjemný komfort a pohodlí v záři oslnivého letního slunce. V případě brýlí Osmany Laffita eyewear jde navíc o dokonalý a stylový doplněk vašeho letního outfitu.

Cena: 4489 Kč

Módní, ručně vyráběné sluneční brýle Osmany Laffita eyewear můžete mít v dámské a unisex verzi. Jsou vhodné pro každodenní nošení i sport, pro muže i ženy. Sluneční brýle jsou výrazné, ale stylové a elegantní. Rozhodně je nikdo nepřehlédne a vy se budete cítit výjimečně. Své brýle zde najdou i ti nejnáročnější zákazníci.

Brýle se pyšní nejpřísnějšími nároky na kvalitu. Jsou doplněné v létě nejpoužívanějším filtrem kategorie 3 a UV 400 poskytuje plnou ochranu před ultrafialovým zářením. Obruby jsou vyrobené z acetátu celulózy – exkluzivního hypoalergenního plastu na rostlinné bázi. Tento materiál je jeden z nejkvalitnějších, je extrémně lehký, hedvábný na dotek a poskytuje unikátní pohodlí při nošení.

Za značkou Osmany Laffita eyewear stojí návrhář kubánského původu Osmany Laffita. Brýle koupíte na webu www.asombroso.cz, kde najdete i nabídku Osmanyho značky Asombroso – luxusní kosmetiku, parfémy, produkty péče o pleť obličeje i celého těla

Written by Jana Veselá