„Dal bych si něco zajímavého, osvěžujícího, povzbuzujícího…“ Taky tak mluvíte se svým oblíbeným kavárníkem nebo barmanem? Dáme vám jeden tip. Schweppes Tonic & Coffee je nejspíš přesně to, co hledáte, a snadno si ho namícháte i doma.

Jarní slunce nás přívětivě tahá nejen ráno z postele, ale vrací nám také chuť na lehké osvěžující drinky. Standardní ledová káva může být nuda a samotné limonády zase nezaručí vaší hlavě takovou kondici, v jaké byste ji chtěli mít. Schweppes Coffee & Tonic je teď velký hit a s našimi recepty vykouzlíte verzi pro úspěšné zvládnutí dne i k večernímu posezení s přáteli.

Schweppes Tonic & Coffee Break

Co potřebujete:

1 lahvička Schweppes Tonic

1 šálek Lavazza espreso

1,5 cl karamelového sirupu

Havana Club Coffee Essence

Kostkový led

Postup:

Schweppes Tonic nalejeme do ¾ sklenice longového typu, kde už je připravený kostkový led. Dolejeme vyšejkrovaným Lavazza espresem s karamelovým sirupem. Na hladinu pak přidáme pár kapek Havana Club Coffee Essence. Jako ozdobu použijeme kávová zrnka. Pijeme brčkem.

 

Adult Coffee & Tonic

Co potřebujete:

1 lahvička Schweppes Tonic

1 šálek Lavazza espreso

3 cl Havana Añejo 7 Años

1,5 cl karamelového sirupu

Havana Club Coffee Essence

Kostkový led

 

Postup:

Schweppes Tonic nalejeme do 1/2 sklenice longového typu, kde už je připravený kostkový led. Dolejeme vyšejkrovaným Lavazza espresem s karamelovým sirupem a Havana Club 7 Años. Na hladinu pak přidáme pár kapek Havana Club Coffee Essence. Jako ozdobu použijeme kávová zrnka. Pijeme brčkem.

 

Více na www.schweppes.cz

 

Written by Trendy Age