Znáte něco sladšího, než je spánek? Až třetinu svého života prospíme. Dostatek odpočinku přímo ovlivňuje zdraví, krásu i pocit osobní pohody. Na kvalitu spánku má vliv i to, na čem spíme a v čem spíme. Dopřejte si pro sebe to nejlepší!

Osmany Laffita, světoznámý modní návrhář, připravil úžasnou novinku. Kolekci luxusního povlečení Asombroso Feel Home, Mi Casa collection, která nadchne každého milovníka krásy a elegantního bytového designu.

Málokdo ví, že Osmany, který je původem z Kuby, je vystudovaný akademický malíř. Ve chvílích, kdy se mu stýskalo, bral do ruky tužku a kreslil. Vzpomínky na dětství a na místa, kde se narodil, žil a které miloval, mu ožívaly pod rukama. Když pak jednou v ateliéru narazil na své kresby, napadlo ho použít je a vnést do svého domu vzpomínky a kubánského ducha. Povlečení původně navrhl jen pro sebe, ale ohlasy přátel ho přesvědčily. Tak vznikla kolekce Mi Casa, která víří ve vášnivých barvách jeho rodné Kuby.

Mi Casa znamená ve španělštině můj dům. „Můj rodný dům na Kubě se stal inspirací pro můj domov v Čechách. Nechte se společně se mnou unést a hýčkat luxusním materiálem, karibskými motivy a barvami, které se skrze vzpomínky každý den dotýkají mého srdce,“ vysvětluje sám Osmany Laffita.

Oboustranné povlečení z bavlněného saténu (100% bavlna) je tak příjemné na dotek, že se vám z něho zaručeně nebude chtít vstávat. Materiál je typický luxusním vzhledem, leskem a hedvábnou hebkostí. Je prodyšný a výborně pohlcuje vlhkost. Kolekce Mi Casa je doladěna do posledního detailu (praktické zipové zavírání, saténová lemovka) a ušita v České republice.

Vybírat můžete ze dvou designů – motiv kolibříka a strelície.

  • Kolibřík byl častý návštěvník zahrady Osmanyho rodičů a Osmanyho fascinoval svým pohybem a rychlostí. V designu povlečení jej obklopuje mochyně peruánská a ibišek, květy bomarey, liána monstera s ozdobnými listy a pestrobarevná Impatiens hawkeri (netýkavka).
  • Strelície vás přenese do romantických zákoutí karibských zahrad. Tento nádherně barevný květ Osmany často kreslil a na povlečení je obklopen chladivými kapradinami, skvostnou calatheou a palmovým listem.

Povlečení pořídíte v klasických (140×200/220 cm) a francouzských velikostech (220×200/220 cm).

Udělejte s ním pod stromečkem radost sami sobě i svým blízkým.

Asombroso ve španělštině znamená úžasný, dechberoucí. Taková je i tato kolekce povlečení a ostatní produkty značky Asombroso. Vybírejte z pohodlí domova na webu www.asombroso.cz.

 

 

Written by Kateřina Novotná