Pětihvězdičkový hotel Danubius Health Spa Resort Nové Lázně patří k neodmyslitelným dominantám centra Mariánských Lázní. Bohatá historie se zde snoubí s maximální péčí o pohodlí hostů, kteří jistě uvítají další špičkově zrekonstruované luxusní pokoje.

Rimske_lazne_hotel_Nove_Lazne

Už roku 1896 nabídly Nové Lázně – zatím jen jako honosné minerální koupele – skvělé lázeňské prostředí pro nejbohatší návštěvníky, politiky a význačné panovníky své doby. Například v roce 1904 se zde sešli císař František Josef I. a britský král Eduard VII., jenž si Nové Lázně doslova zamiloval.

Hotel_Nove_Lazne_restauace (kopie)Úchvatnou architekturou a nadstandardní péčí byly Nové Lázně jako lázeňský dům proslulé. Po roce 1999 začaly postupně nabízet i luxusní ubytování. Vedle své perfektní polohy v lázeňském centru města nyní nabízejí 97 kompletně vybavených luxusních pokojů s free wifi připojením. Přes dvě desítky z nich, především v kategorii Junior Suite, nyní doslova voní novotou.

Důkladná rekonstrukce proběhla v zimních měsících a přísně dbala na to, aby renovované pokoje splňovaly nejnáročnější mezinárodní standardy. Hosty v nich okouzlí nejen komfort samostatného obývacího pokoje a ložnice, ale i nádherný výhled do protilehlého parku vedoucího ke světoznámé lázeňské kolonádě. Vybavení je domyšleno do nejmenších podrobností, např. všechny textilie jsou protialergické a samozřejmostí je také kávový a čajový servis. Luxusem září i koupelny, jejichž eleganci umocňují italské obklady a nadrozměrný skleněný sprchový kout.

Hotel_Nove_Lazne_Suite_RudolfKlienti Nových Lázní se mohou spolehnout, že je o ně ve špičkovém hotelu skvěle postaráno. Na pokoji mají k dispozici vše, co potřebují k návštěvě lázeňských procedur a Římských lázní. Mohou se také nově poradit s nutričním terapeutem a s vhodným jídelníčkem využít excelentní stravování, na které v hotelu dohlíží zkušený tandem šéfkuchařů – Václav Černý a Jiří Pokorný.

Nezanedbatelný je i zážitek z návštěvy unikátních Římských lázní. V dochovaných historických prostorách čekají na hosty dva původní bazény z roku 1896. Kromě nich tu však najdou také bazén s protiproudem, whirlpool, 2 sauny (90 °C), sanarium (60 °C), parní lázeň (85 °C), Kneippovu terapii, ochlazovací bazének, fontánku s ledovou tříští a relaxační místnost k odpočinku. Zcela výjimečná je pak minerální koupel a relaxace v královské kabině Edwarda VII. nebo v Císařské kabině rakouského monarchy Františka Josefa I. Habsburského.

Nové Lázně, které patří do řetězce Danubius Hotels Group (Léčebné lázně Mariánské Lázně), jsou propojeny s nejvýznamnějšími hotely v okolí krytými

chodbami, takže je hostům k dispozici bohatá škála lázeňských procedur, nabídka Beauty salonu Emporium i Danubius premier fitness centra.

Okusit výjimečný lázeňský a hotelový komfort lze v Nových Lázních během celé škály relaxačních a léčebných pobytových balíčků.

Rimske_lazne_hotel_Nove_Lazne_detail

TIP NA POBYT:

Mezi nimi jistě vyniká Royal Wellness Program. Během bohaté náplně třídenního pobytu okusí hosté 2 druhy masáží, koupel s přírodním oxidem uhličitým, vířivou lázeň s rašelinovým extraktem i suchou plynovou lázeň CO2. Navíc mohou využít volný vstup do Římských lázní, Danubius Premier fitness centra a Aqua wellness centra. Pamatováno je pochopitelně i na skvělé snídaně a večeře formou bufetu. Pro okouzlující zážitek z uvolnění a regenerace tak stačí už jen vybrat termín a včas si svůj pobyt zamluvit.

 

www.danubiushotels.cz

Written by Jana Veselá