Ať už se vydáváte za hranice všedních dní, na víkendový výlet nebo prostě jen potřebuje lepší systém ve své koupelně, potřebujete kvalitní toaletní tašku. Jenomže její výběr není vůbec jednoduchý. Rozdíl je ve formě, ve vzhledu, jiné nároky mají dámy a jiné páni. Čím se řídit při výběru kosmetické tašky?

V prvé řadě jde o velikost. Rozmyslete se, zda potřebujete tašku spíše na cestování, v níž budete převážet hlavně lahvičku šampónu a řasenku, nebo se chcete obklopit veškerou svou oblíbenou kosmetikou. Vybírat můžete od malých taštiček až po profesionální kufříky s řemínky, díky kterým se krémy či paletky ani nehnou.

Dalším podstatným faktorem je materiál. Značka Wittchen je známá pro své kvalitní kožené výrobky, a proto si zde pořídíte řadu stylových toaletních tašek z kůže. Zvláště na delší cesty se však hodí kufříky z polykarbonátu či ABS. Díky pevnému materiáluse nemusíte obávat o skleněné lahvičky či flakóny parfému.

V neposledním řadě je důležité zjistit, jaká vnitřní organizace taštičky vyhovuje víc vašemu životnímu stylu. Pro pár kosmetických nezbytností stačí jedna nebo dvě kapsy. A pokud máte rádi pořádek nebo máte důmyslnou kosmetickou rutinu, hodí se propracovaný organizér s kapsami a zipy.

Vyberte si tu nejlepší kosmetickou tašku přesně pro své potřeby v jednom z pěti obchodů Wittchen v Praze (Arkády Pankrác, Centrum Černý Most, Metropole Zličín, Atrium Flora, Galerie Harfa) a v Brně (Galerie Vaňkovka) nebo online v e-shopu na www.wittchen.cz.

Written by Kateřina Novotná