Stejně jako v loňském roce i letos si můžete vychutnat nezapomenutelné filmové okamžiky se šálkem lahodné kávy Nespresso, která je již druhým rokem oficiální kávou Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.

Karlovarský filmový festival letos slaví kulatiny, na začátku července odstartuje jeho 50. ročník! A Nespresso bude u toho. Káva Nespresso na vás bude čekat hned na několika místech.

 

Na konci Dvořákovách sadů bude umístěno Nespresso Café, kde si můžete vychutnat šálek některé z lahodných Grands Crus káv a proniknout do tajů světa kávy. Zároveň zde můžete potkat významné hosty festivalu.

Dále si na kávu Nespresso můžete zajít do např. Finlandia stanu nebo do kavárny provozované Aliancí žen s rakovinou prsu, jež je letošní partnerskou neziskovou organizací.

Nespresso_vizual_50x50mm

 

Místa, kde si Nespresso vychutnáte sledujte na naší interaktivní mapě. Zároveň si nenechte ujít slavnostní večerní zahájení festivalu, kde na Vás čeká celá řada překvapení, včetně přípravy netradičních drinků s kávou.

Doufáme, že si 50. ročník festivalu náležitě užijete a že pro vás bude káva Nespresso věrným společníkem a naše kavárny místem setkávání, zábavy a odpočinku.

Written by Jana Veselá