Rádi byste vyrazili ještě na hory, ale bojíte se, že skutečně dobré lyžovačce už odzvonilo? Omyl! V italském Livignu si můžete i v březnu parádně zalyžovat, nabrat síly, dopřát relaxaci tělu i duši, zažít spoustu zábavy a ještě ušetřit.

Family Week se vyplatí

Od 25. března do 1. dubna můžete v rámci Family Weeku získat pro jedno dítě do 12 let v doprovodu dvou platících rodičů zdarma ubytování v hotelu či apartmánu, skipass, lyžařské vybavení i vstup na doprovodné akce. Každé další dítě do 12 let v doprovodu dvou platících rodičů získá vše za 50 % původní ceny.

 

 

Proč si vybrat právě Livigno?

Díky své nadmořské výšce, která sahá až k 1816 m, patří mezi nejvýše položené náhorní plošiny v Evropě. Zaručené sněhové podmínky z něho dělají jeden z nejlepších zimních resortů starého kontinentu, který si oblíbili nejen vrcholoví sportovci, ale také rodiny s dětmi. O hosty je vždy skvěle postaráno, na čemž má svůj podíl i zdejší vyhlášená kuchyně.

Děti se v Livignu ocitají doslova ve svém živlu. Vedle lyžařské školy je v horní části sjezdovky Carossello 3000 Gondola malým lyžařům k dispozici speciální svah (Boarder Zoo) s širokými zatáčkami a osázený pozoruhodnými siluetami zvířat. Když už je lyžování přestane bavit, můžou si zaskotačit na 100 m dlouhé sáňkařské dráze. Pro dobrodružnější povahy je k dispozici tzv. Tubing slope – sjíždění vysokého kopce na nafukovacích kruzích. A v centru města na pěší zóně se i ti úplně nejmenší mohou dosyta vyblbnout v úchvatném Livin´ Ice Parku, který byl vybudován z 8000 m³ sněhu.

 

 

Park Aquagranda je rájem pro relaxaci

Wellness Park „Aquagranda Active You“ o rozloze 10.000 m² je skvělou alternativou, když už jste z lyžování unavení. Na své si v něm přijdou jak malí, tak velcí. Je rozdělen do několika sektorů, z nichž každý přináší jiný druh zábavy či odpočinku. Rádi sjíždíte točité tobogany a vodní klouzačky? V tom případě zavítejte do části Slide&Fun, v níž najdete atrakce až 100 m dlouhé. Hledáte spíše místo, kde byste mohli tělu dopřát relaxační chvilku? Zóna Wellnes&Relax je stvořena přímo pro vás. Dopřejte si bio nebo finskou saunu, turecké lázně či solnou jeskyni a budete se cítit jako znovuzrození. Rozmazlovat se masážemi či kosmetickými kúrami můžete nechat v sektoru Health&Beauty, kde vám tým odborníků rád poradí, jak o své tělo náležitě pečovat. Staráte-li se o svou fyzičku, nemiňte sektor Fitness&Pool. Líbit se vám v něm budou 25 m dlouhý bazén i moderní posilovací stroje. Kromě dalších služeb určitě oceníte slunnou terasu s občerstvením nebo hlídání dětí.

 

Speciální slevy jsou přichystány i v bazénovém a wellness komplexu Aquagranda. Na jarní rekreaci v Livignu určitě jen tak nezapomenete.

 

Více na www.livigno.eu

Written by Lenka Soukupová