Velikonoční svátky jsou docela dlouhé a naplněné setkáním s členy rodiny i s přáteli. A tak stále něco připravujeme, vaříme, pečeme… Zkuste alespoň jeden den vystoupit z rutiny a místo velkého oběda se vydat s přáteli na brunch! Míst, kam vyrazit, je hodně…

 

Oslavte svátky jara s rodinou a přáteli v restauraci Atrium Hilton Prague na tematickém velikonočním brunchi s nádechem jarního pikniku! Můžete se těšit na lanýžový krém podávaný v skořápce, pečenou jehněčí kýtu s kopřivovou nádivkou, čokoládová vajíčka i speciální dětský bufet.

Cena: 1150 Kč

www.hiltonprague.cz

 

Jeden z nejlépe hodnocených brunchů v Praze najdete v restauraci Il Giardino, která je unikátní i tím, že do ní dojedete lanovkou nabízející krásný výhled na město. Brunche jsou tematické, 16. dubna je zaměřen na Velikonoce, 14. května pak na Den matek.

Cena: 1100 Kč

www.ilgiardinorestaurant.cz

 

 

 

Přijďte strávit příjemný nedělní den s celou rodinou na brunch do Hergetovy Cihelny. Pro děti je připraven dětský koutek s profesionálním dohledem a každou neděli jiný speciální program, takže rodiče si můžou vychutnat dobrý oběd a příjemně relaxovat. Tématem brunche s datem 16.4. jsou samozřejmě Velikonoce!

Cena: děti  295 Kč (děti do 1 metru zdarma), dospělí 595 Kč (cena nezahrnuje nápoje).

http://www.kampagroup.com

Written by Trendy Age