Resort Svatá Kateřina připravil pro všechny příznivce jógy v termínu 18. – 20.9. 2015 naprosto výjimečný víkendový pobyt věnovaný józe.

Joga_maraton_Sv_KaterinaHlavním bodem programu je již podruhé Yoga Mala – cvičení 108 pozdravů slunce u příležitosti podzimní rovnodennosti. Resort Svatá Kateřina se tak stane součástí akce Global Mala Project. Celý víkend bude naplněný pestrou nabídkou lekcí různých stylů jógy, meditace, zpívání manter, přednášky o zdravé výživě, bio kosmetice a unikátní workshop sebepoznání v kontaktu s koněm.  

 

Tento ročník bude ještě zajímavější o novinku areálu Svaté Kateřiny – cvičení proběhne uvnitř kamenného kruhu druidů.Zajímavostí je, že posvátné číslo 108 se promítá do velikosti jeho obvodu. Kruhová sestava 33 kamenů s jedním kamenem umístěným ve středu na člověka působí léčivou energií.

 

 

kamenny_kruh_druiduJak známo všem, kdo s jógou kdy přišel do kontaktu, sestavou pozdrav slunce si člověk protáhne doslova celé tělo. Nikdo se ovšem nemusí obávat, i při tomto rituálu platí základní pravidlo jógy – každý cvičí podle svých možností. Pobyt je tedy vhodný i pro méně pokročilé, kteří mají naopak mimořádnou šanci seznámit se s různými styly jógy.

Speciální program 2. Jóga maratonu bude sestaven tak, aby byla fyzická aktivita dostatečně vykompenzována pasivním odpočinkem. Doprovodný program atraktivních workshopů nabídne představení několika méně silových stylů jógy (kirtan, yin jóga, relaxační yoga nidra, meditace a jiné). V ceně pobytu dostanou hosté podložku na cvičení jógy, dárek a nabídku 20% slevy na masáže a wellness procedury.

Podzimní jógový pobyt Jóga maraton v Resortu Svatá Kateřina je skvělá šance přivítat podzim v souladu s přírodou, s pozitivním naladěním a bohatou zásobou vnitřní energie.

Více informací na www.katerinaresort.cz

 

Resort Svatá Kateřina

Written by Kateřina Novotná