Čerstvý vzduch je jako droga, kterou vám každý lékař schválí. A my všichni trpíme seriózními abstinenčními příznaky. Jakmile nastane skutečné jaro, vyrazte ven.

V Jižním Burgenlandu začíná díky mírnému panonskému klimatu jaro podstatně dříve. Probouzející se příroda a všude se zelenající louky a fairwaye golfových hřišť lákají nejen golfisty, ale i běžce, cyklisty, turisty požitkáře a milovníky nordic walking do malebné kopcovité krajiny kolem lázeňského resortu Stegersbach.

Golfschaukel1

Do sedel …

Jižní Burgenland a cyklistika patří pro mnoho návštěvníků této části Rakouska neoddělitelně k sobě. V mírně zvlněném a sluncem zalitém Burgenlandu se nachází perfektně vybudovaná síť cyklostezek o délce 600 km, které jsou jednotně a jasně značeny. Stegersbach samotný leží přímo na dvou okružních cyklostezkách: B63 Streuobstwiesen-Radweg o délce 42 km a B56 Stremtalradweg o délce 20 km a další na ně plynule navazují. Z hlediska terénu jsou rozmanité a jistě uspokojí všechny typy cyklistů: ty, kteří se na kole rádi kochají krásnou rozkvétající krajinou, tak i velmi zdatné polykače kilometrů.

 

Hubnout à la carte v Balance Resortu

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERAHotelové wellness centrum Acquapura Balance nabízí zajímavé programy pro štíhlou linii.

Program Balance Shape je tří-, čtyř- nebo sedmidenní. Začíná měřením impedance, které umožní zjistit aktuální fyzický stav a tělesnou kondici. Na jeho základě dostane klient individuálně sestavený pohybový a výživový program.

4 noclehy – od 665 eur za osobu

www.falkensteiner.com

 

Božský spánek v hotelu PuchasPLUS

V žádném jiném stavu si člověk tak neodpočine, jako během spánku. Kvalita spánku je však důležitější než jeho délka. Kolik spánku člověk potřebuje, je individuální. Renomovaný odborník na problematiku spánku, berlínský profesor dr. Karl Hecht je dokonce přesvědčen, že naše zdraví z devadesáti procent závisí na zdravém spánku. Civilizační choroby jako jsou cukrovka II, poruchy krevního oběhu, vysoký krevní tlak a dokonce i rakovina – souvisejí se špatným spánkem víc, než se dosud předpokládalo. To znamená, kdo chce zdravě žít, musí především zdravě spát.Foto Eingang

V termálním hotelu PuchasPLUS je nábytek z limbového dřeva, které má velmi pozitivní účinky na zdraví. Éterické oleje, které limbové dřevo obsahuje, uklidňují srdce, snižují tep a zaručují tak klidnější blahodárný spánek. Speciální matrace s nastavitelnou tvrdostí rovněž přispívají ke kvalitnímu odpočinku.

Speciální nabídka „Zirbe (limba)“ : od 197 eur za osobu a dvě noci – vám umožní vyzkoušet během dvoudenního pobytu limbové postele, limbový zábal a limbové prosecco na uvítanou.

www.puchasplus.at

www.stegersbach.at

 

Jarní Stegersbach

Bylinková sauna v Balance Resortu
Bylinková sauna v Balance Resortu
Pohled na hotel Allegria
Pohled na hotel Allegria

Written by Natascha Kames