Jak sbalit celou řadu nezbytností do praktické kompaktní tašky a ještě u toho skvěle vypadat? Vyrazit s malým dítětem v kočárku mimo domov může být opravdu náročné. Řešení nabízí PacaPod se systémem 3v1, který vyřeší každý problém bez kompromisů.

Originální designové tašky a batohy PacaPod myslí na každou situaci. Obsahují totiž dvě menší tašky – přebalovací a termo taštičku. Každou z nich můžete používat také samostatně. Kromě toho je součástí každého PacaPodu praktická přebalovací podložka, vyjímatelný termoobal a karabinky na madlo kočárku. Díky světlé podšívce, důkladně promyšlené organizaci a vyjímatelným komponentům udržíte bezvadný pořádek i při náročných přesunech. Zásluhou elegantního vzhledu navíc využijete všechny tašky a batohy PacaPod i poté, co vaše děti odrostou kočárku.

Cena tašky a batohu, 3 v 1: 7990 Kč

Cena batohu: 3190 Kč

Pořiďte si praktický a jednoduchý přebalovací batoh Hartland Navy nebo jeho luxusní variantu v tmavě šedé kůži. Během několika sekund změníte batoh na elegantní messenger vhodný na pochůzky do města či na pracovní setkání. Pokud dáváte přednost taškám, vyberte si světle hnědou kabelku Chiltern nebo šedou přebalovací tašku Loreto s chytrým systémem zavírání. Obě snadno připnete ke kočárku a díky popruhům ji využijete též jako batoh, pokud potřebujete volné ruce. Navíc budou slušet    i vašemu outfitu a elegantnímu životnímu stylu.

Systém PacaPod si oblíbily také světové hvězdy. Herci Chris Hemsworth, Benedict Cumberbatch či vnučka britské královny a sportovkyně Zara Phillips nedají na své přebalovací tašky dopustit. Objevte svého nového chytrého pomocníka na www.mimmo.cz.

Written by Kateřina Novotná