Vybrat ty správné vánoční dárky, které opravdu potěší, není vůbec snadné. Tím nejlepším dárkem je dobře strávený společný čas. Proč letos své blízké místo balíčků neobdarujete zážitkem, z kterého se budou moci dlouho těšit? Místo obcházení přeplněných obchodů si poukaz připravte sami přímo ve svém telefonu či u počítače a můžete se začít těšit na radostné a zábavné zážitky, které si obdarovaní přivezou z pobytu v Horském resortu Dolní Morava.

Koupit dárkový voucher pod stromeček je opravdu snadné a zabere jen chviličku. Stačí si na webu vybrat vzhled, typ pobytu a vyplnit kontaktní údaje. Během několika minut je originální dárek vyřízený – bez čekání ve frontě nebo návštěvy obchodních center.

A na co se vaši blízcí mohou těšit? Čeká je pobyt ve čtyřhvězdičkovém Wellness hotelu Vista, který se pyšní skvěle vybaveným wellness a saunovým světem, v němž návštěvníci brzy zapomenou na každodenní starosti a dopřejí si čas jen pro sebe a své tělo. Saunové rituály, masáže, bylinné koupele, wellness pro děti, kosmetika, fitness a kardio, celá řada animačních programů či bazén, brouzdaliště a vířivka se postarají o dokonalý odpočinek a nabití novou energií. Poděkujte svým milým za celoroční starost a péči tím, že jim dopřejete nerušený čas na relaxaci!

Věnovat však můžete také jednotlivé zážitky, a to pro letní i zimní sezónu. Nadělte svým lyžařům skipasy, stoupání k nebesům na Stezce v oblacích či svištění v zatáčkách Mamutí horské dráhy. Tou se mohou vaši milí projet i v létě. Zkrátka pro každého něco!

 

Darujte radost, pohodu a dobrodružství a vyberte poukaz na výjimečný pobyt během chvilky a v pohodě. Nechte své blízké těšit se na zážitky z pobytu ve Wellness hotelu Vista na Dolní Moravě! Udělejte jednou změnu a prožijte nezapomenutelné Vánoce na horách. Skvělý servis, gastronomie, ubytování a animace pro vaše děti vám zajistí opravdu pohodové a šťastné Vánoce. Zjistěte víc na webu wellness hotelu Vista a na stránkách www.dolnimorava.cz.

Written by Kateřina Novotná